صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 67891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 106

موضوع: کنترل پنل ایرانی !

عضو انجمن iacbook آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    445
    تشکر تشکر شده 
    530
    تشکر شده در
    305 پست

پیش فرض پاسخ : کنترل پنل ایرانی !

درود

تصمیم به ساخت یک کنترل پنل ایرانی طرح خوبیه ، اما این راهش نیست که با یه تاپیک توی یه انجمن خودمون رو سرکار بذاریم!

فکر کنید مثلا" مایکروسافت که ویندوزش رو میخواد بسازه بیاد توی یه انجمن تاپیک بده و بگه میخوایم ویندوز بسازیم و اونایی که هستن دستشون بالا !!!!

مایکروسافت با اون همه سرمایه و ... هنوز نتونسته توی اینترنت اکسپلورر با فایرفاکس و غیره مقابله کنه! حالا شما چطور انتظار دارید با یه تاپیک توی یه انجمن یه سیستمی قویتر از سی پنل ساخته بشه؟!!! اونم فقط همه نام کاربری همدیگه رو میشناسند و کمتر میشه گفت که از نزدیک همدیگه رو دیده باشند!
    سیستم هایی که رایگان ارائه میشند اتفاقا" سیستم هایی هستند که سخت تر ساخته شده و سخت تر گسترش پیدا می کنند و نیاز به سرمایه بیشتری دارند! تولیدش هم نیاز به هدف مشخصی داره! میشه بگید هدفتون از تولید این کنترل پنل چیه؟؟ هدف اقتصادی؟ هدف قدرت نمایی؟ هدف ... ؟

اگر طرح ساخت کنترل پنلی غیر رایگان میدادین شاید بهتر میشد روش فکر کرد! اونم نه از این طریق و با یه تاپیک توی یه انجمن! یعنی اینقدر بار علمی این انجمن زیاده که با یه تاپیک یه سیستم قویتر از سی پنل ساخته بشه؟!!!!!!!!!!!!

اینم شده قضیه هاست رایگانی که تازه کارها میان ارائه میدن! حالا توی ساخت چنین کنترل پنلی همه شاید تازه کار باشند! پس با خودتون شوخی نکنید!

اینا نظر من بودن که مدتیه دارم برنامه نویسی سی پلاس پلاس و پی اچ پی و غیره انجام میدم و مجری طرح نرم افزار هوشمند روبیاک هستم که یکسالی هست درگیر چنین مسائلی هستم و برام این تاپیک خیلی جالب بود که نظر دادم!

--- پایگاه تخصصی ایاک بوک - شرکت هنر عمران ایرانیان ---

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

البته نظر شما متین اما داستان فایر فاکس ربطی به اینترنت اکس نداره در اینکه مایکروسافت نمی تونه من قبول ندارم بهتره بگیم نمی خواد چون اگر مایکروسافت به دنیای هاست وارد بشه اونوقت آ بی ام و سان و اوراکل هم میان سیستم عامل خانگی می سازن واقعا فکر می کنین سان نمی تونه سیستم عامل خانگی بسازه؟ به هر حال مناسبتهایی بین شرکت ها هست که من اسمش می زارم مرز بندی کاری اوراکلی که توی یک چک 5.5 بیلیون دلار سان رو میخره مسخرست که بگیم نمی تونه فلان کارو بکنه
    همین وی اچ سی که الان آی اس پی سی هم ازون مشتق شده توسط گروه دانشجویی لیسانس دانشگاه ساخته شده آپولو که نساختن 186 صفحه برنامه است . منتها نمی دونم چرا ایرانی ها اینقدر تو کار تیمی و مشارکت مشکل دارن از دور هم نگاه میکنن فکر می کنن واقعا مایکروسافت یه چیز دست نیافتنیه

---------- Post added at 10:26 PM ---------- Previous post was at 10:04 PM ----------

در سیستم های متن باز 5 تا هدف مد نظره:
    1-به شهرت رساندن برنامه برای نیل به اهداف بعدی : اعم از گسترش - شکل دهی کاربر پسند- جمع مشتری و ترافیک -قابلیت انشقاق - قابلیت فروش اثر
    2-کسب درآمد از طریق پشتیبانی و نصب
    3-بوجود آوردن محصولات مرتبط پولی مثلا بیشترین درآمد سان از آموزش و فروش هاست بوده
    4-جذب توسعه دهندگان ماهر برای ادامه رشد
    5-توسعه فن آوری های مورد نیاز آتی
    مثال ها: eclipse محیط برنامه نویسی با 20 میلیون کاربر
    java -jdk-j2ee-mysql-hibernate-suuse-webshefer-apache-magnolia- and.......
    ویرایش توسط barselon : June 29th, 2010 در ساعت 23:07

تشکر تشکر کرده 
    445
    تشکر تشکر شده 
    530
    تشکر شده در
    305 پست

هیچ چیزی دست نیافتنی نیست!
    اما هر کاری راهی داره!
    شما انتظار دارید با یه تاپیک همه جمع بشن و یه سیستم قویتر از سی پنل بسازن؟

فکر نمی کنید که در اولین قدم باید کارهایی رو مثل موارد زیر در نظر گرفت:

* سرمایه گذارها
    * محل جمع شدن طراح ها و مشورت بر سر یک میز! ( این محل رو چه شرکت یا شرکت هایی فراهم می کنه؟)
    * بررسی نیازها
    * انتخاب افراد متخصص برای هر نیاز. مثلا" اگر نیاز به برنامه نویسی پی اچ پی و سی پلاس پلاس هست باید گفته بشه که مثلا" این برنامه نویسان مورد نیاز هستند و افرادی که در هرکدام از زمینه ها می توانند فعالیت کنند خودشان را معرفی کنند و فعالیت هایی که تابحال انجام داده اند را ذکر نمایند!
    * ...

در سیستم های متن باز 5 تا هدف مد نظره:
    1-به شهرت رساندن برنامه برای نیل به اهداف بعدی : اعم از گسترش - شکل دهی کاربر پسند- جمع مشتری و ترافیک -قابلیت انشقاق - قابلیت فروش اثر
    2-کسب درآمد از طریق پشتیبانی و نصب
    3-بوجود آوردن محصولات مرتبط پولی مثلا بیشترین درآمد سان از آموزش و فروش هاست بوده
    4-جذب توسعه دهندگان ماهر برای ادامه رشد
    5-توسعه فن آوری های مورد نیاز آتی
    مثال ها: Eclipse محیط برنامه نویسی با 20 میلیون کاربر
    java -jdk-j2ee-mysql-hibernate-suuse-webshefer-apache-magnolia- and.......
    یعنی این تاپیک این اهداف رو دنبال میکنه؟ =d>

5. تعداد تشکر ها از iacbook به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

نه ولی مطمئنا جمله :سیستم هایی که رایگان ارائه میشند اتفاقا" سیستم هایی هستند که سخت تر ساخته شده و سخت تر گسترش پیدا می کنند و نیاز به سرمایه بیشتری دارند! هم صادق نیست اتفاقا سیستم های رایگان و متن باز
    کاربر و توسعه دهنده بیشتر دارند فکر میکنین برای جمع کردن برنامه نویس باید به تلوزیون آگهی بدیم؟ از کجا باید آشنا شد؟
    الان از بین دوستان کسی هست که مدیریت رو عهده دار بشه و قرار اولین جلسه هماهنگی حضوری رو بزاره؟
    کسانی هم که آمادگی کمک مالی دارند دستاتشون ببرن بالا
    شما هم بجای اینهمه لعنت فرستادن به تاریکی یه شمع روشن کن - اگر وقتش داری بسم الله

---------- Post added at 11:05 PM ---------- Previous post was at 11:03 PM ----------

من میتونم کدهای نمونه و قدیمی + تاریخچه کنترل پنل ها رو جمع آوری کنم که از همون صفر شروع نکنیم

تشکر تشکر کرده 
    445
    تشکر تشکر شده 
    530
    تشکر شده در
    305 پست

در مورد سیستم های متن باز هم ببینید بین اینهمه سیستم متن باز چندتاشون پیشرفت کردن؟

اما در کل دوست عزیز من نگفتم و نمیگم نمیشه! و هر کاری از دستم بر بیاد انجام میدم.
    میتونن دوستان از امکانات شرکت ما استفاده کنند و در دفتر پاسداران ما دور هم جمع بشند ....
    از نظر مالی هم تا جاییکه در توانمون باشه در خدمتیم.

اما کلا" برای انجام چنین پروژه هایی نیاز به برنامه ریزی خوب هست که فکر کنم مرحله اول بعد از مشخص شدن برنامه نویسان این باشه که از مهندسی مع*** استفاده بشه و یک کنترل پنل مثل سی پنل بطور کامل بررسی بشه و مدتی صرف این کار بشه تا هنگام شروع پروژه زودتر به نتیجه برسیم.....

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

من خارج کشور مشغول فوق لیسانس نرم افزارم اما متعهد میشم بخاطر این مهم برای قرار و گفتگو ،هماهنگی هر وقت دوستان بگن میام تهران -توی جاوا و دیتا بیس از هر نظر آمادگی دارم ،توپ توپ
    البته سورس سی پنل موجود نیست . ولی مال وی اچ سی و چند تای دیگه موجوده اما نکته ای که هست اینکه یه پلان کاری نیاز داریم اول باید توسط چند نفر مسیر مشخص بشه
    و اینکه افراد آیا توانایی لازم رو دارند یا نه و یه نفر هممدیریت رو عهده دار بشه
    من شخصا با همه پنل ها کار کردم غیر از این وب مین اگر ازمن بپرسن میگم وب شفر تو پولیا و وی اچ سی تو آزادا از همشون بهتره
    سی پنل بخاطر خوش دستیش معروفه و قدمت - من توی وب شفر 4-5 سال پیش دستکاری هم کردم سفارشی کرده بودم ضمن اینکه چون از db4 استفاده میکرد همه جا قابل نصب بود حتی توی وین اما بعد اینکه پارالل خریدش دیگه سورس ندارم - چه شود تازه تو این فروم 2 روزه عضو شدیم ها

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    250
    تشکر تشکر شده 
    308
    تشکر شده در
    240 پست

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    27
    تشکر شده در
    24 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrab.khan نمایش پست ها
    نال چه ربطی به سورس داره؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    250
    تشکر تشکر شده 
    308
    تشکر شده در
    240 پست

میشه ازش الگو برداری کرد و نقطه شروعی باشه . مثلا x10hosting.com از سی پانل برای خودش الگو گرفته و پانل اختصاصی برای خودش زده !

نقل قول نوشته اصلی توسط msnasiri نمایش پست ها
    نال چه ربطی به سورس داره؟
    ویرایش توسط sohrab.khan : November 27th, 2010 در ساعت 13:27

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    419
    تشکر تشکر شده 
    183
    تشکر شده در
    120 پست

الان دیگه دوران چیزهای کشوری بسر رسیده بخصوص در زمینه کامپیوتر و اینترنت. هر کدام از این پنلها و نرم افزارهای اپن سورس کار چندین یا دهها صدها نفر از کشورهای مختلف است. مهم مچ شدن یک تیم خوب است. ایران و هند و اروپا و آفریقا و ...

---------- Post added at 04:23 PM ---------- Previous post was at 04:22 PM ----------

اگر می خواهید کار کنید روی 64 بیت کار کنید

صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 67891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)