صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: مشکل در مورد انتخاب میزبانی وب بر اساس معیار های مد نظرم !

عضو جدید benya344 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    45
    تشکر تشکر شده 
    26
    تشکر شده در
    24 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل در مورد انتخاب میزبانی وب بر اساس معیار های مد نظرم !

نقل قول نوشته اصلی توسط MizbanIrani نمایش پست ها
    ببخشید منظور شما از Hostdll همون hostdl.com است؟ بعد به نظر شما برخورد پشتیبانی هاست دی ال با اخلاق حرفه ای و مناسب است؟
    درسته هاست دی ال پشتیبانی خوبی داره اما من بعضی اوقات با برخورد زیاد خوبی مواجه نشدم.
    راستی قبلاً از هاست دی ال سرویس داشتم اما الان اصلاً باهاشون همکاری نمیکنم.
    بله دوست عزيزم . شما حرف نداري. حتما پيشنهاد شما رو هم بررسي ميكنم .
    براي خودم نميخوام اين هاستو براي شهرداري منطقه ميخوام كه طراحي هاشم انجام دادم پس بهتره ايران باشه .
    يدونه هم براي كمپ ورزش هاي هوايي استان گلستان ميخوام .
    ---------
    در مورد هاست دي ال و .. بله برخورد مهمه هر جايي يه تضاد ( منظورم كارمند ) پيدا ميشه تا كارو خراب كنه . مدير اون دو شركت اسم نميبرم كه نگن تبليغ كرد. بسيار افراد خوش بر خورد و مشتري مداري هستن .
    اما هاست دي ال به سايت هاي كوچيك خدمات نميده و قيمتهاشم بالاست و سخت ميگيره . برا همين نميشه همش روش حساب كرد براي هر سايتي .

با اين حال بنده خودم هميشه دنبال بهترين ها هستم . تشكر كه وقت گذاشتين . ممنون بايت انتقادتون .

2. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    45
    تشکر تشکر شده 
    26
    تشکر شده در
    24 پست

سلام
    معیار های شما فقط همین 4 تا است؟
    من عنوان پست را خوندم فکر کردم چه مشتری سخت گیری آمده اما وقتی شرایط را خوندم دیدم اینکه اولین چیزی است که هر هاستینگ استانداردی باید داشته باشه پس نمیشه گفت معیار های شما چون همه این معیار ها را دارن.
    اگر خواستی من می تونم با همین هزینه 70 هزار تومان به صورت سالانه هاست 2 گیگ با پهنای باند 15 گیگ از سرور های ایران مرکز داده پارس آنلاین بهت بدم.
    آپتایم که در حد همون 99 درصد تضمین شده است پشتیبانی هم فعلاً با ایمیل و شماره تلفن ثابت و همراه است که متاسفانه به خاطر تعویض قالب و یه سری تغییرات در سایت فعلاً پشتیبانی تیکتی نداریم اما ایمیل همیشه سریعاً بدون هیچ فوت وقتی پاسخگو هست.

من هیچ ادعایی ندارم و هیچ وقت هم ادعا نمیکنم تنها ادعای من اینه که خدا را شکر هیچ وقت تو عمرم پول ناحق یا نارضایتی نخوردم و نمی خورم تضمین برگشت پول به صورت کامل حتی بدون کسر 1000 تومان هم تا یک ماه میکنم.بعد از یک ماه هم بازم برگشت پول است فقط با کسر هزینه ماه اول و ضرر و زیان که خب این ضرر و زیان را ما فقط در ماه اول می تونیم متحمل بشیم اگر خواستید می تونم دو روز تست هم بهتون بدم.
    در مورد بر خورد و بازگشت وجه حتما شما كارتون درسته دوست عزيز .
    اما ما مارگزيده شديم . چند روز پيش همينجا با سايتي اشنا شدم كه مديرش همين حرفا رو گفت و.... اسم نميبرم كه نگن تخريب چي به ما اما
    يك شبانه روز هم همين جا با همن بحث داشيم كه مديران اين تاپيك اون پست رو كلا حذف كردن .
    خيلي توهين كرد به بنده و خيلي حرفا اينجا شنيدم بنده هم جواب دادم اما توهين نكردم .
    بي سواد شدم . بي فر هنگ شدم . .....
    من هم گفتم نه هاست رو ميخوام نه پول م رو . 40 تومني هم پياده شديم اما تجربه بد جور شد.
    اين كه شما عرض كردين پول ناحق یا نارضایتی نخوردم و نمی خورم خيلي خوبه . افرين . اما اين اتفاق واقعا برا من افتاده . موفق باشي دوست گلم . سرويس شما رو هم نگاه ميكنم.

تشکر تشکر کرده 
    45
    تشکر تشکر شده 
    26
    تشکر شده در
    24 پست

امیدوارم پس طبق گفته خودتون بهترین هاست را پیدا کنید.
    اگر خواستید در کنار این همه هاستینگ پر تجربه و اعتبار که در وب هاستینگ تاک هم هستند من چند روز تست به شما بدم مقایسه کنید اگر خوب بود که هیچی اگر نبود بازم برای ما اتفاق خوبیه چون حداقل نقطه ضعفی که مشتری را ناراضی میکرد را متوجه میشیم.
    خيلي خوبه كه اين قدر خوب و حرفه اي و با منطق حرف ميزنيد. تشكر

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)