صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 70

موضوع: ماژول ثبت دامنه ir

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    249
    تشکر تشکر شده 
    314
    تشکر شده در
    248 پست

پیش فرض پاسخ : ماژول ثبت دامنه ir

نقل قول نوشته اصلی توسط hakimalireza نمایش پست ها
    واقعاً متاسفم یه عده از دوستان منطقشون اینه که چون ما قدیمی این کار هستیم پس ما باید تو این کار باشیم و کسی دیگه ای حق ورود نداره تازه سودمون هم باید بیشتر بشه
    فقط متاسفم
    فکر میکنم شما در این امر تازه کار باشید و وضعیت فعلی تجارت الکترونیک در ایران را هنوز درک نکردید

دوست عزیز اگر قرار باشه نمایندگی ایرنیک مانند هاست و ... بچه بازی بشه و هرکسی بتواند یه نمایندگی بگیرد و شروع به کار کند که دیگه هیچی باید منتظر ..................... بود
    شما وضعیت خدمات دهنده های ارائه فضای وب را ببین اول تابستان تا اخر تابستان یکسری ناوارد این کار بعد از اتمام امتحاناتشان وارد این عرصه میشوند و لطمه بزرگی به خریداران و حتی شرکت های ارئه دهنده این خدمات که زحمت و خاک این کار راخورده اند و تازه از لحاظ فنی به حدی رسیده اند تا مشکلات کاربرانشان را برطرف کنند میزنند و بعد هم اقایان در اخر فصل تعطیلات غیب میشوند با این شرایط که بازار این کار را از نظر قیمت و اعتماد کاملا خراب و نابود میکنند

هرچه تعداد نمایندگان ایرنیک کمتر شود امکان ارائه سرویس های بهتر و جدید در ایران افزایش پیدا میکند و امکان ارتباط همکاری بین نمایندگان بیشتر خواهد شد و یک تمرکز بیشتری در این عرصه ایجاد خواهد شد که مشتری بر اساس کیفیت و خدمات و پشتیبانی و سرویس های قابل ارائه شده نماینده خود را انتخاب و همکاری کند و این رقابت بین نمایندگان هم بیشتر خواهد که بجای زیر فروشی بقول دوستان سامان کیش از سیاست فروش استفاده کنند

پیشنهاد میکنم اگر شما اهل کار و نو اوری هستید وارد این عرصه شوید ولی اگر مانند دوستانی اول تعطیلات شروع و اخر تعطیلات تعطیل کنید میباشید وضعیت خراب فعلی دامنه ملی را رها کرده و بگذارید روند بهبود ان طی شود

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,309
    تشکر تشکر شده 
    2,443
    تشکر شده در
    1,515 پست

واقعاً متاسفم یه عده از دوستان منطقشون اینه که چون ما قدیمی این کار هستیم پس ما باید تو این کار باشیم و کسی دیگه ای حق ورود نداره تازه سودمون هم باید بیشتر بشه
    شما با بيزنس پلان و طرح درست وارد بشيد. نه تنها من بلکه Nic هم نميتونه شما رو تاييد نکنه.
    اين طرز فکر که من و دوستام پشتيبانی ميديم و سود هم نميخوايم نه تنها برای nic بلکه برای شرکت ها و موسسات پايين تر از nic هم قابل قبول نيست. (شخصا اگر کسی با اين طرز فکر بخواد نمايندگی کوچکترين محصول رو هم از ما بگيره من ردش ميکنم.)

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    114
    تشکر تشکر شده 
    916
    تشکر شده در
    615 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD MOHSEN نمایش پست ها
    سیستم فعلی نیک اصلا رقابت بردار نیست. چون مشتری دامین رو ثبت می کنه و بعد با خود نیک طرفه اصلا دیگه پشتیبانی و سرویس های نمایندگان اونقدر به چشم نمی آید. اتفاقا این که سقف قرارداد رو داره می بره فقط و فقط به نفع خودش هست و باعث میشه تعداد دامین ها بره بالا چون نمایندگان تمام سعی رو می کنن که سقف رو پر کنند و این فقط میشه به ضرر نماینده نه به سودشون!

اما در صورتیکه سیستم فعلی لغو بشه و پنل یوزر نهایی هم تو سایت نماینده باشه انوقت رقابت معنی پیدا می کنه اونوقت میشه به فکر خلاقیت بود. اونوقت کسی پیشرفت میکنه که امکانات جانبی بیشتری به همراه پشتیبانی بهتری ارائه بده

عزیزجان این سیستم به هیچ وجه نمیشه پیاده بشه
    چون خود بنده یا هرکس دیگه هیچ وقت اعتبار نمیکنم دامنه خودم رو در هیچ شرکتی ثبت کنم
    چون ممکنه فردا سوء استفاده هایی به وجود بیاد از دامنه ها

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    232
    تشکر تشکر شده 
    859
    تشکر شده در
    647 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط netmelli نمایش پست ها
    عزیزجان این سیستم به هیچ وجه نمیشه پیاده بشه
    چون خود بنده یا هرکس دیگه هیچ وقت اعتبار نمیکنم دامنه خودم رو در هیچ شرکتی ثبت کنم
    چون ممکنه فردا سوء استفاده هایی به وجود بیاد از دامنه ها
    الان شما com رو میرین مستقیم verisign ثبت می کنید اصلا همچین امکانی رو فراهم میکنه؟! بحث اعتماد مهم نیست میشه تضمین هایی رو نیک بگیره که نماینده نتونه دست از پا خطا کنه

یه و دو هوا نمیشه!

یا نیک باید به رویه قبلی ادامه بده و ریسلرها در حد دلال و خرده فروش نگه داره!

یا اینکه تضمین های سنگین بگیره و مسائل فنی و سرویس ها رو به نمایندگان واگذار کنه که هر نماینده با توجه به توان فنیش بتونه خدمات ارائه بده و امکان رقابت فراهم بشه.

البته مورد 2 امکان پذیر نیست. چون با سرمایه ها کوچک نمیشه رو این کار سرمایه گذاری کرد از طرفی سرمایه هم فراهم باشه توجیه اقتصادی نداره الان ir فقط مشتری ایرانی داره تازه بر فرض که مشتری خارجی هم داشته باشه متاسفانه یک سیستم مطمئن وجود نداره که مشتری های جهانی رو بشه شارژ کرد! مشتری ایرانی نت هم اونقدر نیست تازه اونایی که خوب سرمایه گذاری می کنن تو نت (منظور مشتری هست) دامنه ir رو به هر دلیلی قبول ندارند! پس اونقدر مشتری هم نداره. الان من مشتری ثبت دامین زیاد دارم اما در ماه یک ir هم ثبت نمی کنم! چه بشه بعد از چند ماه یه ir هم ثبت کنم!

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    114
    تشکر تشکر شده 
    916
    تشکر شده در
    615 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD MOHSEN نمایش پست ها
    الان شما com رو میرین مستقیم verisign ثبت می کنید اصلا همچین امکانی رو فراهم میکنه؟! بحث اعتماد مهم نیست میشه تضمین هایی رو نیک بگیره که نماینده نتونه دست از پا خطا کنه

یه و دو هوا نمیشه!

یا نیک باید به رویه قبلی ادامه بده و ریسلرها در حد دلال و خرده فروش نگه داره!

یا اینکه تضمین های سنگین بگیره و مسائل فنی و سرویس ها رو به نمایندگان واگذار کنه که هر نماینده با توجه به توان فنیش بتونه خدمات ارائه بده و امکان رقابت فراهم بشه.

البته مورد 2 امکان پذیر نیست. چون با سرمایه ها کوچک نمیشه رو این کار سرمایه گذاری کرد از طرفی سرمایه هم فراهم باشه توجیه اقتصادی نداره الان ir فقط مشتری ایرانی داره تازه بر فرض که مشتری خارجی هم داشته باشه متاسفانه یک سیستم مطمئن وجود نداره که مشتری های جهانی رو بشه شارژ کرد! مشتری ایرانی نت هم اونقدر نیست تازه اونایی که خوب سرمایه گذاری می کنن تو نت (منظور مشتری هست) دامنه ir رو به هر دلیلی قبول ندارند! پس اونقدر مشتری هم نداره. الان من مشتری ثبت دامین زیاد دارم اما در ماه یک ir هم ثبت نمی کنم! چه بشه بعد از چند ماه یه ir هم ثبت کنم!
    درسته دامنه ها مستقیم در verisign ثبت نمیشن
    ولی اینکه شخص سرمایه بزاره رو این کار اول نمیشه
    دوم دلیل اینکه شرکت های ایرانی که بشه بهشون کامل اعتماد کرد خیلی کم هستند
    حقیقتش

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    47
    تشکر شده در
    35 پست

اولاً بازار هاستیگ بسیار خوب است و مشکلی نداره. با اینکه خودم تا حالا 10 تا شرکت هاستینگ عوض کردم اما به نظرم مشکلی در این زمینه نیست
    هرکی می خواد هاست بگیره باید چشمش رو باز کنه و از هر شرکتی نگیره من خودم تا حالا 10 شرکت هاستینگ عوض کردم تا در نهایت مثلاً مشتری نت افراز شدم
    این حرف شما دقیقاً مثل این هست که بگی چقدر این مرغ فروش ها *** توشون زیاده (قصد توهین به مرغ فروشها رو ندارم چون آدم خوب هم بینشون پیدا میشه) اما شما که می خوای مرغ بگیری نمی تونی شکوه کنی که چرا این قدر بازار مرغ و ماهی گرگ توش هست خودت باید چشمت رو باز کنی و از یه مرغ فروشی مطمئن یه مرغ برای خونه بخری (مثال زدم) هاستینگ هم همین جوره کسی نباید غر بزنه که چرا اینقدر ناشی تو این بازار هست. خب هست که هست شما باید چشمت رو باز کنی و از یه شرکت مطمئن هاست بگیری
    در ضمن چجوره که شما سواستفاده نمی کنی اما ما سو استفاده می کنیم؟ علم غیب داری یا بیش از اندازه به خودتون مطمئنید؟
    شما چرا حرف دلتون رو نمیزنید؟ حرف دلتون اینه که ما توی این کار بودیم کس دیگه ای هم حق ورود به این کار رو نداره اگر هم خواست باید به ما باج بده(بیاد نماینده ما بشه و از ما بخره؛ به این میگن باج خواهی)

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    114
    تشکر تشکر شده 
    916
    تشکر شده در
    615 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hakimalireza نمایش پست ها
    اولاً بازار هاستیگ بسیار خوب است و مشکلی نداره. با اینکه خودم تا حالا 10 تا شرکت هاستینگ عوض کردم اما به نظرم مشکلی در این زمینه نیست
    هرکی می خواد هاست بگیره باید چشمش رو باز کنه و از هر شرکتی نگیره من خودم تا حالا 10 شرکت هاستینگ عوض کردم تا در نهایت مثلاً مشتری نت افراز شدم
    این حرف شما دقیقاً مثل این هست که بگی چقدر این مرغ فروش ها *** توشون زیاده (قصد توهین به مرغ فروشها رو ندارم چون آدم خوب هم بینشون پیدا میشه) اما شما که می خوای مرغ بگیری نمی تونی شکوه کنی که چرا این قدر بازار مرغ و ماهی گرگ توش هست خودت باید چشمت رو باز کنی و از یه مرغ فروشی مطمئن یه مرغ برای خونه بخری (مثال زدم) هاستینگ هم همین جوره کسی نباید غر بزنه که چرا اینقدر ناشی تو این بازار هست. خب هست که هست شما باید چشمت رو باز کنی و از یه شرکت مطمئن هاست بگیری
    در ضمن چجوره که شما سواستفاده نمی کنی اما ما سو استفاده می کنیم؟ علم غیب داری یا بیش از اندازه به خودتون مطمئنید؟
    شما چرا حرف دلتون رو نمیزنید؟ حرف دلتون اینه که ما توی این کار بودیم کس دیگه ای هم حق ورود به این کار رو نداره اگر هم خواست باید به ما باج بده(بیاد نماینده ما بشه و از ما بخره؛ به این میگن باج خواهی)

عزیز جان اگر منظورت حرف های شما بنده هستم
    باید بگم که شرکت ما 3 سالی هست که نمایندگی دامنه نیک رو کنسل کرده
    وکلا از این کار اومدیم بیرون
    ما خودمون هم دامنه رو از فراسو میگیریم

بنده پنل نمایندگی ندارم که بخوام زیر نماینده بدم

موفق باشید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    249
    تشکر تشکر شده 
    314
    تشکر شده در
    248 پست

خیلی جالب است . بحث های بی فایده و ...

دوستانی که با قوانین ایرنیک و همچنین نظر دوستان مخالف هستند و اعتقاد دارند که حقشان داره پایمال میشه بهتر است مشکلشان را با ایرنیک حل کنند

اگر این باور را دارید که میتوانید در این بازار و این سیاست رقابت کنید و ... بهتر است اول مشکلتان را با ایرنیک حل کنید . این نکته را هم عرض کنم نمایندگی آش دهن سوزی هم نیست که ما بخواهیم ایجاد نمایندگی محدود بشه و تا انجایی که بنده از وضعیت خودمان اطلاع دارم هزینه سرور زیر نماینده های شرکت هم از سود این کار تامین نمیشود

وضعیت دیگر نمایندگان را مطلع نیستم ولی خود ما نیاز سالانه مان بیش از مقدار قرارداد ایرنیک است لذا برایمان ارزش دارد و به دیگر همکاران هم یونیت واگذار میکنیم لذا سود این کار برایمان اهمیت ندارد ولی به این اعتقاد رسیده ایم که یا باید سیاست گذاری درستی در بحث دامنه ایران ایجاد شود یا نمایندگان محدود تا بتوان یک تعامل سازنده در این بازار ایجاد کرد

اون دوستمان هم که فرمودند بحث رشوه و باج باید خدمتشان عرض کنم ما میانه ای با این الفاظ نداریم و اگر هم تمام پست های ما را بررسی کنید به این کلمات برنخواهید خورد لذا پیشنهاد میکنم از کلمه درست استفاده کنید چون افرادی از این کلمات بهره میبرند که در امور کار های خود استفاده هم کرده باشند

بحر حال بگذریم . من ادرس ایرنیک را در زیر قرار میدهم تا دوستان معترض مراجعه و به حول قوه الهی مشکلشان حل گردد و این بازار مافیایی و .... به قول خودشان را برچیده و این دامنه ملی را به عرش ببرند

از دوستان هم خواهش میکنم مثال های بزنند که در ایران قابل اجرا باشد و نگویند که در کجا این شد و انجا نشد . اینجا ایران است و مثال ها باید اجرایی باشد

ثبت دامنه (ایرنیک)
    پژوهشگاه دانش‌های بنیادی (مرکز تحقیقات فیزیک نظری و ریاضیات)
    میدان شهید باهنر (نیاوران)

با ارزوی موفقیت برای همگی
    خدا نگهدار

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    47
    تشکر شده در
    35 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mibfa نمایش پست ها
    خیلی جالب است . بحث های بی فایده و ...

دوستانی که با قوانین ایرنیک و همچنین نظر دوستان مخالف هستند و اعتقاد دارند که حقشان داره پایمال میشه بهتر است مشکلشان را با ایرنیک حل کنند

اگر این باور را دارید که میتوانید در این بازار و این سیاست رقابت کنید و ... بهتر است اول مشکلتان را با ایرنیک حل کنید . این نکته را هم عرض کنم نمایندگی آش دهن سوزی هم نیست که ما بخواهیم ایجاد نمایندگی محدود بشه و تا انجایی که بنده از وضعیت خودمان اطلاع دارم هزینه سرور زیر نماینده های شرکت هم از سود این کار تامین نمیشود

وضعیت دیگر نمایندگان را مطلع نیستم ولی خود ما نیاز سالانه مان بیش از مقدار قرارداد ایرنیک است لذا برایمان ارزش دارد و به دیگر همکاران هم یونیت واگذار میکنیم لذا سود این کار برایمان اهمیت ندارد ولی به این اعتقاد رسیده ایم که یا باید سیاست گذاری درستی در بحث دامنه ایران ایجاد شود یا نمایندگان محدود تا بتوان یک تعامل سازنده در این بازار ایجاد کرد

اون دوستمان هم که فرمودند بحث رشوه و باج باید خدمتشان عرض کنم ما میانه ای با این الفاظ نداریم و اگر هم تمام پست های ما را بررسی کنید به این کلمات برنخواهید خورد لذا پیشنهاد میکنم از کلمه درست استفاده کنید چون افرادی از این کلمات بهره میبرند که در امور کار های خود استفاده هم کرده باشند

بحر حال بگذریم . من ادرس ایرنیک را در زیر قرار میدهم تا دوستان معترض مراجعه و به حول قوه الهی مشکلشان حل گردد و این بازار مافیایی و .... به قول خودشان را برچیده و این دامنه ملی را به عرش ببرند

از دوستان هم خواهش میکنم مثال های بزنند که در ایران قابل اجرا باشد و نگویند که در کجا این شد و انجا نشد . اینجا ایران است و مثال ها باید اجرایی باشد

ثبت دامنه (ایرنیک)
    پژوهشگاه دانش‌های بنیادی (مرکز تحقیقات فیزیک نظری و ریاضیات)
    میدان شهید باهنر (نیاوران)

با ارزوی موفقیت برای همگی
    خدا نگهدار
    دوست عزیز اولاً ممنون که به بحث ما اعتنا کردید
    دوماً آدرس ایرنیک در سایتش زده شده و نیازی به نوشتن آن نیست
    سوماً وقتی شما داری میگی ما نماینده ایرنیک هستیم و شرایط نمایندگی باید سخت تر بشود و ما خودمان به همکاران یونیت می دهیم و شما بچه هستی و از تجارت چیزی سرت نمی شود و بازار باید با تعامل ما اداره شود و.... توقع داری من چه چیزی به ذهنم بزند؟؟؟؟؟ اینکه شما دلت به حال مشتری سوخحته است که مثلاً خدای ناکرده دامنه خراب بهش قالب نشود و.....؟؟؟
    شما بهتر است به پست های خود یکبار دیگه سر بزنید و ببینید کی داره با دیگران بد صحبت میکنه این جمله ی خود شماست
    "دوست عزیز اگر قرار باشه نمایندگی ایرنیک مانند هاست و ... بچه بازی بشه و هرکسی بتواند یه نمایندگی بگیرد و شروع به کار کند که دیگه هیچی باید منتظر ..................... بود"
    پس بهتر است اول به افکار بچه گانه ی خود پایان دهید سپس به فکر تجـــــــــــــــــارت باشید

عضو انجمن MihanV آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    207
    تشکر شده در
    123 پست

گويا اسفند ماه شرايط جديد اخذ نمايندگي مشخص ميشه
    البته يك ساله كه قراره شرايط جديد مشخص بشه

12. تعداد تشکر ها ازMihanV به دلیل پست مفید

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)