نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: درخواست سرور مجازی ایران DDOS protection یا حداقل تشخیص DDOS رو بتونه بده

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    48
    تشکر تشکر شده 
    43
    تشکر شده در
    28 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست سرور مجازی ایران DDOS protection یا حداقل تشخیص DDOS رو بتونه بده

سلام

به عنوان نمونه بگم که من خودم لینک‌هایی مثل Ovh فرانسه > 50 % تخفیف ویژه - فول کانفیگ/فول ساپورت ( کیفیت واقعی را با ما تجربه کنید ) , فقط برای بیست نقر و http://www.webhostingtalk.ir/f15/49948/ و سرور مجازی لینوکس - کشور ایران | میهن سرور رو دیدم اما (به فرض که اون ۲ تا لینک‌ها هنوز صحت داشتن و من می‌تونستم ازشون بخرم) باز از اونا نمی‌خریدم. یا مثلا سایت نمایندگی هاست پربازدید | NextNet Services | نکست نت - هاست,هاست ابری,هاست لینوکس,هاست ویندوز,هاست ایران,هاست خارج,هاست آمریکا,هاست آلمان,هاست هلند, رو (به شرطی که وی‌پی‌اس DDOS protected هم داشت، مگر این که بفهمم شرکت خیلی باسابقه و محترمی هست. خلاصه اعتمادم باید حتما جلب بشه.

بخاطر این که شرکت‌ها به اندازه‌ی کافی به نظر من مورد اعتماد نیستن (البته شاید باید برم برای اون ۲ تا آخرین یه سرچ درست حسابی بکنم ها)

به هر حال ممنون

2. تعداد تشکر ها از smhnaji به دلیل پست مفید

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست سرور مجازی ایران DDOS protection یا حداقل تشخیص DDOS رو بتونه بده

نقل قول نوشته اصلی توسط smhnaji نمایش پست ها
    سلام

به عنوان نمونه بگم که من خودم لینک‌هایی مثل Ovh فرانسه > 50 % تخفیف ویژه - فول کانفیگ/فول ساپورت ( کیفیت واقعی را با ما تجربه کنید ) , فقط برای بیست نقر و http://www.webhostingtalk.ir/f15/49948/ و سرور مجازی لینوکس - کشور ایران | میهن سرور رو دیدم اما (به فرض که اون ۲ تا لینک‌ها هنوز صحت داشتن و من می‌تونستم ازشون بخرم) باز از اونا نمی‌خریدم. یا مثلا سایت نمایندگی هاست پربازدید | NextNet Services | نکست نت - هاست,هاست ابری,هاست لینوکس,هاست ویندوز,هاست ایران,هاست خارج,هاست آمریکا,هاست آلمان,هاست هلند,� رو (به شرطی که وی‌پی‌اس DDOS protected هم داشت، مگر این که بفهمم شرکت خیلی باسابقه و محترمی هست. خلاصه اعتمادم باید حتما جلب بشه.

بخاطر این که شرکت‌ها به اندازه‌ی کافی به نظر من مورد اعتماد نیستن (البته شاید باید برم برای اون ۲ تا آخرین یه سرچ درست حسابی بکنم ها)

به هر حال ممنون
    سلام

اگر خواستید میتوانید در مورد ما هر چه قدر خواستید تحقیق کنید و سوالی هم بود میتوانید تماس بگیرید : 02166378056

سرویس های ما در دیتاسنتر دولتی تبیان تهران قرار دارند و فایروال سخت افزاری نیز موجود هست توسط دیتاسنتر و نرم افزاری هم توسط خود ما موجود هست ولی خب هیچ موقع همانطور که میدانید نمیشود 100! جلوی دیداس را گرفت.

سایت : خدمات میزبانی وب و سرور روبینا سرور ((هاستینگ سجادیه))

لینک درباره ی ما : ارتباط با ما - روبینا سرور ((هاستینگ سجادیه))

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره و ... تماس بگیرید.

ارادتمند سجادیه
    یا حق
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

4. تعداد تشکر ها ازRoobinaServer به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    48
    تشکر تشکر شده 
    43
    تشکر شده در
    28 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط RoobinaServer نمایش پست ها
    سلام

اگر خواستید میتوانید در مورد ما هر چه قدر خواستید تحقیق کنید و سوالی هم بود میتوانید تماس بگیرید : 02166378056

سرویس های ما در دیتاسنتر دولتی تبیان تهران قرار دارند و فایروال سخت افزاری نیز موجود هست توسط دیتاسنتر و نرم افزاری هم توسط خود ما موجود هست ولی خب هیچ موقع همانطور که میدانید نمیشود 100! جلوی دیداس را گرفت.

سایت : خدمات میزبانی وب و سرور روبینا سرور ((هاستینگ سجادیه))

لینک درباره ی ما : ارتباط با ما - روبینا سرور ((هاستینگ سجادیه))

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره و ... تماس بگیرید.

ارادتمند سجادیه
    یا حق
    سلام. خیلی ممنون از لطفتون.
    از خوندن لینک درباره‌ی ما خیلی خوشحال شدم. بابت نماد اعتماد الکترونیک هم خیلی خوشحال شدم. فکر کنم این خیلی مهم باشه. البته مرحله‌ی قبل از خرید نهایی، حتما خوندن review ها خواهد بود.
    می‌شه لطفا بفرمایید که در مورد DDOS وضعیتتون چی هست؟ من توی سایت چیزی در مورد DDOS پیدا نکردم. البته من انتظار قیمت‌های بهتری داشتم.
    با تشکر

6. تعداد تشکر ها از smhnaji به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)