نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: چرا همیشه مشکلات هست ؟؟ . راه حل رفع مشکلات چیست ؟؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو انجمن NikMizban.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    242
    تشکر شده در
    175 پست

پیش فرض پاسخ : چرا همیشه مشکلات هست ؟؟ . راه حل رفع مشکلات چیست ؟؟

الان مدت هاست دارم تو این انجمن فعالیت می کنم ((شاید بگید از پستاش معلومه!!!)) کمه ولی خیلی وقته دارم تاپیک های مختلف رو می خونم سرویس دهنده های مختلفی رو تست کردم ، خیلی وقته می خواستم این حرف رو بزنم نمی شد ...
    هرکی اومد تا خودش رو بلند کنه یه خودی نشون بده ، زدنش زمین ... ! ( مثال نمی زنم )
    جواب سوال های شما رو به ترتیب می گم بعد یه جمع بندی می کنم !
    1. سرویس دهنده های داخل ایران مثل جنس های چینی می مونه ! خوب داره ، بدم داره ولی چرا همه خوب نیستن ؟؟ وقتی من می آم میبینم سرویسی که من دارم ارائه می دم سایت های دیگه سه برابر قیمت رو دارن می دن ، کیفیتشون هم شاید از من پایین تر باشه ، گرون کنم ؟! مشتری ها میره ! اورسل کنم ؟! بازم مشتری ها می ره ! از جیب بزارم ؟ واسه چی ؟ برای کی ؟ من اومدم کسب درآمد کنم ، این جوری باید برم یک کار دیگه جور کنم فاکتور های مختلف پاس کنم ... ! خب یک سال نشده باید جمع کنم برم !

2.مشکلات برای همه پیش میاد ، ولی وقتی پیش اومد از زیرش نباید شونه خالی کرد باید موند تا آخرش ! نباید گوشیت رو خاموش کنی بری به خوابی تو مسئولی و باید جوابگو باشی ! بعضی اوقات هم از دست آدم کاری بر نمی آد باید صبر کنه ، حداقل با ایمیلی ، اس ام اسی مشتری هاش رو دل گرمی بده !

3.4.5.6

مشکل ، همیشه هست ! هیچ کس نمی تونه بگه ما اصلآ مشکلی نداریم و نخواهیم داشت ، هر کاری کنیم قطعات سرور ساخت دست انسانه انسان هم جایز الخطاست می تونه هر مشکلی برای سرور و .... به وجود بیاد . پس مشکل خودش به وجود می آد ، انسان عاقل دنبال مشکل نمی ره !!!!

آدمی که مسئولیت پذیر باشه دنبال مشکل نیست نمی خواد اسم و رسمش و زحمت چند سالش رو به خاطر 10 -20 هزار تومان به فنا بده ...
    همیشه دنبال اینه که بهترین سرویس رو ارائه کنه ، همیشه میخواد مشتری هاش رو راضی نگه داره !

راه حل بعضی مشکل ها دست خود ماست و در بعضی موارد واقعآ کاری از دست ما ساخته نیست مگر اینکه بستری فراهم کنیم و خودمون سرور های خودمون رو از لحاظ فیزیکی میزبانی و مراقبت کنیم که با این اینترنت و .. شدنی نیست !!!!! و باید به سرویس دهنده های خارجی اعتماد کنیم ! آن ها هم باید مسئولیت پذیر باشند !

هیچ وقت نباید نا امید شد ، همیشه باید تو کار قوی بود ، کسی که عاشق کار باشه هر کاری هیچ وقت نمی زاره براش مشکلی پیش بیاد ! (( تا حدودی )) اگه هم به وجود اومد سخت تلاش برای رفعش می کنه !

نتیجه :

ما نمی تونیم بگیم آقا شما داری ارزون می دی این کار اشتباه ِ ! خب یارو نمی آد بگه به شما ربطی نداره یه دونم بزنه تو گوش ما ، حرف می تونیم بزنیم ، نه !؟ مال خودشه اختیارشم دست خودشه !

باید خودمون رو با این جامعه همرنگ کنیم جامعه ای که دنبال جنس رایگان ؛ اما با کیفیت می گرده !

خیلی دوست دارم بیشتر صحبت کنم ولی .... این همه زدیم چی شد !؟
    ویرایش توسط NikMizban.Com : February 26th, 2013 در ساعت 20:39

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life

2. تعداد تشکر ها ازNikMizban.Com به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)