صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 67 , از مجموع 67

موضوع: آلماهاست - فروش ویژه سرور اختصاصی از انگلستان(Redstation) با 15% تخفیف و ...

عضو انجمن AlmaHost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,529
    تشکر شده در
    736 پست

پیش فرض آلماهاست - فروش ویژه سرور اختصاصی از انگلستان(Redstation) با 15% تخفیف و ...

باسلام
    همانطور هم که در صفحه اصلی آلماهاست کیفیت آلماهاست، پیش از نام آن می آید هم مشاهده کردید امروز آلماهاست با ظاهری کاملا متفاوت به روز شد.
    و اینکه آلماهاست به عنوان تنها Platinum Partner دیتاسنتر Redstation انگلستان در ایران انتخاب شده است.
    برای دیدن عکسهای دیتاسنتر به این آدرس مراجعه کنید. کیفیت آلماهاست، پیش از نام آن می آید (لازم به ذکر است که تمامی این عکسها مطلعق به آلماهاست در ایران میباشد و هرگونه کپی برداری از عکسها بدون کسب اجازه از آلماهاست خلاف بوده و از طریق مراجع قضایی داخل کشور و همچنین بین المللی اقامه دعوا میشود.)

لیست سرورهای اختصاصی از طریق لینک زیر قابل مشاهده میباشد.
    کیفیت آلماهاست، پیش از نام آن می آید
    برای گرفتن تخفیف 15درصدی درهنگام سفارش از کد تخفیف: 15PerOff (لازم به ذکر است که این 15درصد تخفیف فقط برای سه ماه اول میباشد)

لیست سرویس نمایندگی هاست - میزبانی بر روی سرورهای 24هسته ایی و پورت 10Gbps
    تب نماینده فروش در گوشه سمت راست بالای صفحه را انتخاب کنید.
    برای سرویس های نمایندگی 50درصد تخفیف در نظر گرفته شده است که با استفاده از کد 50PerOff میتوانید از آن استفاده کنید.(لازم به ذکر است که این 50درصد تخفیف فقط برای دو ماه اول میباشد)

لیست سرورهای مجازی - از نکات مثبت سرورهای مجازی آلما پایداری 100درصد آن در 6 ماه گذشته و 99.96درصد آن در 11 ماه گذشته میباشد.
    برای سرورهای مجازی آلما به این صورت آفر درنظر گرفته شده است که شما با پرداخت ماه اول یک ماه هم رایگان سرویس دریافت خواهید کرد برای استفاده از این آفر از کد 1MFree استفاده کنید.

قبل از ارسال سفارش هم قوانین آلماهاست را به صورت کامل مطالعه کنید.
    ویرایش توسط s.w.a.t : June 4th, 2012 در ساعت 19:46
    آلماهاست تنها Platinum Partner رسمی دیتاسنتر Redstation در ایران و در خارج از ایران میباشد.

2. تعداد تشکر ها ازAlmaHost به دلیل پست مفید

3. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,529
    تشکر شده در
    736 پست

پیش فرض پاسخ : آلماهاست - فروش ویژه سرور اختصاصی از انگلستان(Redstation) با 15% تخفیف و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط sefidary نمایش پست ها
    وب سایتی که روی اسن سرور بود وب سایت www.goldtag.net ّود که ماهی 15 میلیون تومان هزینه تبلیغات داره روش میشه !!!
    می تونید سایت رو چک کنید ! سایت داون شده ! می تونینم بنر ما رو که توی تابناک هست چک کنید کهع تبلیغاتمون بالاست ! من فاکتور جدید رو هم همون موقغع پرداخت کردم ولی لایسنسم غیر فعال شد !
    چه دروغی دارم بگم من ؟
    سلام
    بابت آقای Sefidary هم باید بگیم ایشان دیروز به اشتباهی که در ورود به دو پرتال ما داشتند پی بردند و فهمیدند که اشتباه از جانب خودشان بوده و امید واریم حد اقل برای جبران اینجا عنوان کنند
    ویرایش توسط AlmaHost : October 9th, 2012 در ساعت 11:56
    آلماهاست تنها Platinum Partner رسمی دیتاسنتر Redstation در ایران و در خارج از ایران میباشد.

5. تعداد تشکر ها از AlmaHost به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,529
    تشکر شده در
    736 پست

پیش فرض پاسخ : آلماهاست - فروش ویژه سرور اختصاصی از انگلستان(Redstation) با 15% تخفیف و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط alborzdata نمایش پست ها
    فروش مالکیت سرور به صورت اجاره به شرط تملیک

میشه این مورد رو توضیح بدید ؟
    سلام
    لطفا در تیکت برای ما ارسال کنید تا پاسخی دقیق به شما ارائه دهیم
    موفق وپیروز

7. تعداد تشکر ها از AlmaHost به دلیل پست مفید

عضو انجمن hosinaa آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,223
    تشکر شده در
    910 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AlmaHost نمایش پست ها
    سلام
    موعد سرور شما 3 روز پیش بوده و شما باید پرداخت میکردید و هر تیکتی که ما ارسال کردیم شما میگفتید من هر وقت بخواهم پرداخت کنم شما باید محاسبه کنید ؛ نه دوست عزیز هر وقت بخواهید نیست شما باید سر موعد پرداخت را انجام دهید ما اشتباه کردیم که سرور شما را با اعتبار روشن نگه داشتیم که سی پوند جریمه نشوید دیشب هم که گفتید تا جمعه صبر کنید ؛ خیریه که نیستیم
    بعد اینکه ما پیشنهاد دادیم شما ریال بریز و همزمان حواله بزن و قتی حواله به حساب واریز شد ما ریال را برگشت میزنیم اینجوری شما این شانس را دارید به قول خودتان ارز ارزاننر داشته باشید ، دیگر ما باید چه میکردیم برای شم؟

در آخر ما طبق قوانین در صورت پرداخت به موقع سرور را میبندیم به فرض شما اگر تا جمعه منتقل میکردبد ضرر این ماه را ما باید میدادیم
    نکته بعدی تا برای همگان مشخص شود اعلام میکنم:
    هفته پیش وقتی ارز به این شکل شد ما تمام سعی خود را کردیم تاهرچه میشود ارز تهیه کنیم برای کاربرانمان که اگر عدم فروش ارز ادامه داشت کاربران به مشکل برنخورند و همینطور که میدانید همچنان صرافان ارز نمی فروشند و قیمت هایی که این روز ها می بینیم به دستور بانک مرکزی است ولی معامله نمیشود.حال شما حکم باشید ما همیشه حتی از آفر دیتا سنتر هم پایین تر قیمت میدادیم و بارها ثابت شده و اگر دنبال سوءاستفاده بودیم لازم نبود تخفیف اضافه بدهیم به کاربران . این دوست عزیز انتظار داشتند بعد از موعد هر وقت دلشان خواست پرداخت کنند ما هم بر مبنی همان روز حساب کنیم.
    عدم پرداخت به موقع و اینکه بعد از سه روز از موعد گذشتن د رتیکت دیشب تهدید میکنید اگر سرور من بسته شود این کار را میکنم و فلان برخورد را میکنم ؛
    موفق وپیروز

ببین دوست عزیز اقای تاجدینی بنده تهدید نکردم ! گفتم اگر از من شکایت کنن و واسه خاموشی خسارت وارد بشه ! بنده مجبورم قانونی اقدام کنم! ما دیوارمون کوتاه تر از این حرفهاست بخوایم واسه کسی شاخ شونه بکشیم ! کوچیک تر از بنده تو این جمع پیدا نمیکنید که هربلایی سرمون اومده دم نزدیم!
    شما پوند بالای ۵۸۰۰ با بنده حساب کردید چرا باید اینطور حساب بشه؟ طبق کدوم مرجع ؟ کدوم روز این ارز بود؟ ازه فاکتور ایجاد شده بعد از تاریخ سر رسید سرور بود نه قبل از ان ( خوب حالا که فاکتور شده چرا با قیمت روز که 4500 بود اوک نکردید؟ چرا با قیمتی فاکتور کردید که اصلا 2-3 روز قبل از تاریخ سر رسید بنده این ارز تا 5400 رسید ) در ماه بیش از 10 حواله انجام میدیم و روزانه کار هر روز همه هست نه بنده که از امار ارز بازار اطلاع پیدا کنند!
    بله شما خیلی لطف میکنیم ما شما رو خیلی دوست داریم و بنده خیال میکردم این زمان داره میگذره تا ارز بازار مشخص بشه و قیمت ها کم بشه نمیدونستم ارز کم میشه اما قیمت شما طبق روزی میشه که شدیدا ارز بالا رفت بود ولی نه ۵۸۰۰ بالاتر! شما دلیل اینکه فاکتور بعد از سر رسید فاکتور کردید بگید و به کدوم و کجا این پوند بالای ۵۸۰۰ محاسبه کردید!
    ویرایش توسط hosinaa : October 21st, 2012 در ساعت 00:40
    VPS ,Dedicated , Colocation , Hosting , VOIP, SSL ۩
    9101-0401[051] @ACHOST ۩

9. تعداد تشکر ها از hosinaa به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    13 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hosinaa نمایش پست ها
    سوال ازهمکارهای محترم و کاربران
    بنده از این شرکت الما هاست جناب تاجدینی عزیز سرور اختصاصی خرید کردیم با ماهانه ۸۰ پوند!!!! فاکتور تمدید صادر نشد ایشوون بعد از ۳ روز پرداخت فاکتور با ارز چند روز قبل ایجاد کردند!
    بنده شخصا با این موضوع مشکل دارم! واقعا حق رو به کی میدید بنده پیگیری های لازم رو انجام میدم و ایشون دست بنده رو بستن و سرور میخوان خاموش و کنسل کنند( در صورت این اقدام با تمام شاکی های کاربر بنده طرف میشم و می بایست کاری که اونها میکنند بنده هم انجام بدم) ایشون نمیخوان موضوع منطقی حل کنند! بنده هیچ مشکلی با ایشون تا این لحظه ندارم نخواهم داشت ولی اینطور برخورد تند که در تیکت به بنده کردند و مجبور به پرداخت و قطعی کنسل کردن ( اینقدر دیگه تو سری خور نیستیم ) هرکاری کردن هیچی نگفتیم دیگه زیر بار حرف زور نمیریم
    ------------
    تمام حرف من این هست سیستم شما فاکتور نمیکنه یا هر دلیل من باید تاوانش بدم؟ اگر سرور من کنسل شده بود از طرف دیتاسنتر کی جوابش میداد؟ مگر شما رابط نیستید و نمایندگی نیستید ۱هفته قبل فاکتور کن من تو این یک هفته با قیمت روز پرداخت کنم خداوکیلی حرف بدی میزنم؟ ۶سال دارم کار میکنم ۳سال فروشنده هستم واقعا تو این چندماه شدیدا مورد اذیت واسطه های ایرانی قرار گرفتیم
    و
    اینکه حالا که متوجه شدی فاکتور کردی چرا با قیمت روز فاکتور نمیکنی؟ دقیقا فاکتورتون باید روزی باشه که ارز گرون تر بود؟
    شخصا راضی به مستد سازی نیستم ولی اگر باور نمیکنند بنده همه تیکت ها رو مرجوع میکنم
    بله ما مجبور هستیم پرداخت کنیم چون شما میگید و واسطه هستید و ما رو توی تنگنا قرداداید ! این مشکل ممکنه واسه همه شما یه روز پیش بیاد....همونطور که واسه بقیه پیش اومد ما حرفی نزدیم
    بنده خواهشی که دارم میخوام واریز کنم حساب انگلیس ۳ روز فرصت میخوام واسه اینکه به حساب انگلیس شما واریز کنم ! ۸۰ پوند واریز میکنم
    شما که سرور بدون هماهنگی من پرداخت کردید در زمانی که ارز گرون بود لطفا ۳ روز فرصت بدید تا پرداخت انجام یشه
    یا حق
    واقعا نمی دونم چرا ما ایرانی ها نمی تونیم با هم کار کنیم همه مون هم ادعای هموطن بودن داریم ولی پاش بیفته همو جر می دیم
    جالبه که ایرانی ها بهترین جا های دنیا کار می کنند و همونام هستند که هموطن هاشونو اذیت می کنند مثل پی پال رد ایکس الهاست و.....
    واقعا واسه خودم متاسفم

11. تعداد تشکر ها از netw0rm به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    32
    تشکر شده در
    21 پست

سلام
    آلماهاست تعطیل شده
    نه پشتیبانی داره
    نه تلفنشون
    چطوری میشه ازشون خرید کرد
    هیچ راهی برای ارتباط باهاشون نیست

13. تعداد تشکر ها از ghazadi2002 به دلیل پست مفید

عضو جدید Ardeshir-S آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    44
    تشکر شده در
    32 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazadi2002 نمایش پست ها
    سلام
    آلماهاست تعطیل شده
    نه پشتیبانی داره
    نه تلفنشون
    چطوری میشه ازشون خرید کرد
    هیچ راهی برای ارتباط باهاشون نیست
    از Secure.almahost.ir پیگیر باشید
    secure.almahost.irیبیسیشب

از این قسمت در ارتباط باشید .

secure.almahost.ir

از این قسمت در ارتباط باشید .

15. تعداد تشکر ها ازArdeshir-S به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    32
    تشکر شده در
    21 پست

سلام
    من یه سرور اختصاصی از رداستیشن دارم
    پنل کاربریشو دارم
    چطوری میتونم سیستم عامل رو ریبویلد کن
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    نیاز ضروری دارم

17. تعداد تشکر ها از ghazadi2002 به دلیل پست مفید

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)