نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: درخواست کولو یک عدد سرورe5

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    400
    تشکر تشکر شده 
    730
    تشکر شده در
    552 پست

پیش فرض درخواست کولو یک عدد سرورe5

سلام علیکم

تصمیم بر ان گرفته ایم تا در اینده بسیار نزدیک با سرمایه ای که در این سال ها که میزبانی وب و فروش سرورمجازی را اغاز کردیم یک سرور قوی تهیه و در دیتاسنتر اروپایی قرار بدهیم
    در اول بگم که سرور که مد نظر بنده هست سرور مشخصات بالا هست و دوست ندارم چندین سرور داشته باشم به جای یک عدد سرور بسیار قوی به دلایل شخصی و تجاری
    ************************************************** ************************************************** ****************
    مشخصات سرور درخواستی1:

cpu:2 x Eight Core 2.60Ghz HT Sandy Bridge EP E5-2670

Memory:384GB DDR3 ECC Memory

Hard Disk:12 x 2TB SAS 7,200 RPM

Raid:H710p Raid Controller with BBU - Raid 10

اینترنت مورد نیاز

4عدد پورت 1گیگابیت بر ثانیه و انتظار من سرعت دانلود هر پورت بر حسب مگابایت 80مگ البته پورت اشتراکی باشه ولی سرعت و کیفیت مناسب باشه

ای پی های مورد نیاز
    257 ای پی قابل استفاده

************************************************** ************************************************** ****************
    مشخصات سرور درخواستی2:

cpu:2 x Hexa Core 2.66Ghz X5650

Memory:128GB DDR3 ECC Memory

Hard Disk:5 x 2TB SAS 7,200 RPM

Raid:H710p Raid Controller with BBU - Raid 10

اینترنت مورد نیاز

2عدد پورت 1گیگابیت بر ثانیه و انتظار من سرعت دانلود هر پورت بر حسب مگابایت 80مگ البته پورت اشتراکی باشه ولی سرعت و کیفیت مناسب باشه

ای پی های مورد نیاز
    128 ای پی قابل استفاده
    سرمایه اولیه بنده برای کولوکیشن که اماده هست:20ملیون تومان
    اگر مدل مادربورد و قطعات دیگر سرور که مورد نیاز هست رو بگین چون من با قعطات دیگر اشنایی زیادی ندارم
    میخوام سرور به نام بنده باشه که در داخل دیتاسنتر هست یا اگر به نام شرکتی هست که برای بنده کولوکشن انجام میدن ضمانت نامه ای چیزی بدن که بعدن اگر خواستم دیتاسنتر رو عوض کنم بعد از گذشت 2/3سال مشکلی نباشه و اگر حتی خواستم سرور بفروشم مالیکت سرور مشخص باشه در ضمن اگر سرور کلا به اسم من باشه و داخل دیتاسنتر باشه بهتر هست!

ابیوز های دریافتی کاربران و این نوع مشکلات هم ایمیلش با من باشه که سریع جواب بدم و مشکل حل کنم البته فرد فی مابین من و دیتاسنتر ایشون هم از لحاظ سیاست های کارایی رابطه خوبی داشته باشن با دیتاسنتر که مشکل بوجود نیاد چون ناخود اگاه ابیوز هایی دریافت میشه و بلخره کاربر تخلف می کنه

بقیه شرایط رو هم وقتی پیشنهاد ها و راهنمایی های همکاران رو دیدم در جواب خواهم گفت و پست رو اپدیت می کنم
    با تشکر
    ویرایش توسط kingserver : November 16th, 2012 در ساعت 01:10

2. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)