سلام.
واما بعد . alireza.076 نا امـــــــــــــــــــــــ ـــــــــید نشو....هرکی نا امیدت میکنه به هر نحوی حتی کوچکترین ایراد به طرح شما میگیرن دلال سرور و دیتا سنتر های خارجیه !بجای این که این مهندسین منفی باف راهکار ها رو با ناامیدی بدن بهتره که به اولین ها راهکار با امید بدن .حالا مطاب زیر به کوری دلال ها ببین حالش رو ببر که کار آفرین زیاده مثل شما خواننده ی عزیز که اگر فکری که مشغول فروش محصول غیره ایرانیه بیاد فکرش رو روی تولید ایرانی متمرکز کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من مهندس شبکه یا نرم افزار یا سخت افزار نیستم ولی 2 ماه روش کار کردم که یک سرور حقیقی با ای پی ولید و استاتیک که روی شبکه جهانی اینترنت قابل رویت بود و با دی سی شدن از شبکه ای پی تغییر نمیکرد. البته این سرور رو روی کامپیوترمجازی یا بهتر بگم رایانه مجازی vmware با سیستم عامل های خانواده لینوکس مثل CentOS Ubuntu ,... تستش کردم البته لازم به ذکره که از یک خط و ای پی دیگه ای سرور رو تست کنم به خاطر همین از کافینت بیرون تستش کردم و بالا آوردمش خیلی عالی بود بازده ایش برای سایت های سبک مثل کارخونه ها و شرکت ها و معرفی محصول عالی بود با پهنای باند 512 خیلی عالی بود سرورم یک کنار برا خودش کار میکرد وخودم توی ویندوز 7 کارهای روزمره خودم رو انجام میدادم
سیستمم 6هسته ای AMD و RAM 6Gig BAS 2000Hzالبته با سیستم های پنتیوم 3 و رم 256 و سیستم عامل لینوکس سرور مجهزی رو میشه راه انداخت. از Webmin خیلی کمک گرفتم سرور هایی که جواب گرفتم سرور ایمیل سرور هاست سرور دومین سرور اف تی پی بود.ولی روی مولتی هاست پروژه رو ولش کردم .....!برنامه های مدیریت هاست رو نمیتونستم با سرور ست کنم .... یادش بخیر.
خلاصه باید بیشتر از 500 تا مشتری داشته باشی تا بازده ای اقتصادی داشته باشه اون هم اگر مکانت یا همون مکان ای پی ولید و سرورت نه اجاره بخاد نه مالیات بر عوارض شهرداری اگر این اداره تعاون وکار و امور اجتماعی این شغل رو جزو مشاغل قابل اجرا در خانه قرار میداد دیگه نیازی به تجاری بودن مکان نبود دردسر شهرداری نداشتیم ! میموند یکدونه اماکن که ما نوکر اماکن هم هستیم ای پی ولید و شمارهتیلیف و شخص حقیقی مشخص دیگه مشکلی نبود 1 کار آفرین........!البته من این 500 تا مشتری رو با قیمت پایه سالیانه 10000تومن محاسبه کردم.که 5000 تومنش میرفت به هزینه های دومین ir و ماهی 10000تومن هم برای ای پی ولید برق میمونه که برای یکدونه pc در ماه بیشتر از 2000تومن نمیشه!بقیش رو هم بروووووووووووووو حلش رو ببر.....یـــا عـــلــی..................