نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: سرویس های میزبانی هاست و سرور تا 40% تخفیف ! از +10 لوکیشن ! آی پی کاملا کلین و به شرط / با برگشت وجه

عضو انجمن succes آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    645
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    278 پست

پیش فرض سرویس های میزبانی هاست و سرور تا 40% تخفیف ! از +10 لوکیشن ! آی پی کاملا کلین و به شرط / با برگشت وجه

| |

تخفیف بی نظیر کندوهاست 40 درصدی تمام سرویس های میزبانی اعم هاست و سرور ها NVMe نسل جدید !

+

ثبت/انتقال/تمدید دامنه های IR فقط با 38.000 تومان : لینک

شرکت دانش بنیان آرکا میزبان کندو | کندوهاست ! با +15 سال سابقه حرفه ای !

☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶ ☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶

برای خرید با کد تخفیف ، وارد قسمت سرور یا هاست شده و بعد از انتخاب پلن مورد نظرتان ، در مرحله دوم ، کد تخفیف زیر را وارد نمایید :

کد تخفیف سرور مجازی و هاست
    NVMe ابری: h1403h

صفحه پلن های سرور مجازی / صفحه پلن های هاست ابری

☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶ ☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶

اگر نیاز به مشورت قبل از خرید دارید : پشتیبانی / ایمیل / تلگرام

تهران، قیطریه ، خیابان ایزد ، ک نادری ، پلاک 1

INFO[AT]KANDOHOST.COM

ارسال تیکت

اینماد + ساماندهی آِی آر

041-42476310

❄️ جشنواره زمستانه شرکت آرکا میزبان کندو | تخفیف 40% ✅ دیتاسنتر ovh و ... ✅ مجازی ساز kvm ❄️
    تا تمام نشده اقدام بفرمایید : https://kandohost.com/w1401/ - اینماد+ساماندهی+ضمانت برگشت وجه

2. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    645
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    278 پست

پیش فرض پاسخ : سرویس های میزبانی هاست و سرور تا 40% تخفیف ! از +10 لوکیشن ! آی پی کاملا کلین و به شرط / با برگشت وجه

شروع قیمت ها از 147.000 تومان ! تضمین آی پی کلین و مانی بک !

جشنوراه مجددا فعال شده و میتوانید فقط با 147.000 تومان یک سرور از لوکیشن با سیستم عامل دلخواه داشته باشید !!

میتوانید هم تلگرام و هم در سایت سفارش دهید !

☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶ �☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶

برای خرید با کد تخفیف ، وارد قسمت سرور یا هاست شده و بعد از انتخاب پلن مورد نظرتان ، در مرحله دوم ، کد تخفیف زیر را وارد نمایید :

❄️ جشنواره زمستانه شرکت آرکا میزبان کندو | تخفیف 40% ✅ دیتاسنتر ovh و ... ✅ مجازی ساز kvm ❄️
    تا تمام نشده اقدام بفرمایید : https://kandohost.com/w1401/ - اینماد+ساماندهی+ضمانت برگشت وجه

تشکر تشکر کرده 
    645
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    278 پست

پیش فرض پاسخ : سرویس های میزبانی هاست و سرور تا 40% تخفیف ! از +10 لوکیشن ! آی پی کاملا کلین و به شرط / با برگشت وجه

شروع قیمت ها از 129.000 تومان ! تضمین آی پی کلین و مانی بک !

جشنوراه مجددا فعال شده و میتوانید با هزینه منصفانه، یک سرور از لوکیشن دلخواه از دیتاسنترهای معروف و معتبر با سیستم عامل دلخواه داشته باشید !!

آپدیت : برای 2 روز تخفیف ، تخفیف را به 50% تغییر دادیم و بخاطر استقبال گرم تان ، اکنون کد تخفیف با 35% آفر تقدیم می گردد.

در ضمن برای مدتی پلن سرور رم 512 نیز فعال شده بود که سفارش ازین پلن افزایش پیدا کرد و اکنون محدود می باشد ، در نظر داشته باشید که ممکن است این پلن را سفارش دهید ولی امکان ارائه وجود نداشته باشد و از پلن 1 گیگ با مابه التفاوت خدمتتان تقدیم گردد.

تشکر تشکر کرده 
    645
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    278 پست

خدمت همکاران گرامی

لوکیشن های بیشتری از جمله ترکیه نیز اضافه شدند !

با تخفیف بی سابقه !

عضو انجمن uoogle آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    194
    تشکر تشکر شده 
    198
    تشکر شده در
    145 پست

مهندس سایتتن باز نمیشه فقط صفحه اصلی باز میشه

تشکر تشکر کرده 
    645
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    278 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط uoogle نمایش پست ها
    مهندس سایتتن باز نمیشه فقط صفحه اصلی باز میشه

با سلام.

بسیار ممنونم از همکار و مهندس گرامی که در این مورد اطلاع دادید ، ظاهرا در حین آپدیت ، برخی قسمت های سایت کرش کرده بود که مورد حل شد و میتوانید به تمامی قسمت های سایت دسترسی داشته باشید.

بخاطر تداخل رخ داده معذرت میخواهیم و باز از اطلاع دادن شما قدردانی می کنیم.

هر امری بود در خدمتیم

8. تعداد تشکر ها از succes به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    110
    تشکر تشکر شده 
    65
    تشکر شده در
    59 پست

پشتیبانی واقعا ضعیفه !
    چند روز که پنل کاربری کلا بالا نمی اومد !
    بعد از چند روز پنل درست شد و میشه وارد سایت شد اما
    الان کنترل پنل سرور غیر فعاله!!
    نه تلفن پاسخ میدن!
    نه تلگرام پاسخ میدن!
    نه ایمیل!
    نه تیکت!
    سروری که برای یک تعویض os یک هفته بلاتکلیف باشه به درد چی میخوره؟!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

مرسی از اطلاع رسانیتون، نزدیک بود برم سرویس بگیرم

تشکر تشکر کرده 
    645
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    278 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط moen7000 نمایش پست ها
    پشتیبانی واقعا ضعیفه !
    چند روز که پنل کاربری کلا بالا نمی اومد !
    بعد از چند روز پنل درست شد و میشه وارد سایت شد اما
    الان کنترل پنل سرور غیر فعاله!!
    نه تلفن پاسخ میدن!
    نه تلگرام پاسخ میدن!
    نه ایمیل!
    نه تیکت!
    سروری که برای یک تعویض os یک هفته بلاتکلیف باشه به درد چی میخوره؟!

با سلام

کاربری که یا مشکل خاصی دارید و یا یه رقیب بهتون پولی داده که بیاین اینجوری بنویسید ! کافیه اینماد مارو نگاه کنید که از سال 1394 فعال هست ! یعنی نزدیک به 10 سال اینماد داریم و نزدیک به 16 سال داریم کار میکنیم!

اگر قرار بود همیشه مشکلی باشه اینماد در سایت رو تخته میکرد ! کسانی که در این زمینه هستند میدونن چی میگم و میدونند چقدر سخت گیر هست ! ولی تابحال نزدیک به 10 سال هست حتی 1 شکایت هم نبوده ! ( تو سایت هست روش بزنید آمار رو نشون میده ! )

2 روز شبکه سایت ما ناپایدار شد ، ولی هیچوقت سرورهاتون داون نشد حتی یک ثانیه ! ( اگر دروغ میگم مدیون باشم و بگین که دروغ میگم ! )

و در ضمن این 2 روز فقط سایت اصلی ما بهم خورده بود و تمامی هاست ها و سرور ها سرجاشون بودند ، میتونستید با تیکت ، تلگرام و ایمیل اطلاع بدین که os رو تغییر بدیم !

تا بحال هم دوبار از ما خواستید و همون لحظه انجام شده !

چقدر بی وجدان هستید که خودتون رو مدیون می کنید براحتی با چه انگیزه ای نمیدونم ، میخواین به کسب و کار های داخلی که همین جوری اش هم در فشار مالی و فنی و ... هستند تهمت بزنید !

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    110
    تشکر تشکر شده 
    65
    تشکر شده در
    59 پست

دوست گرامی

بنده روز اولی که از شما سرویس گرفتم در تلگرام قبلش پیام دادم و گفتم سرور میخوام سفارش بدم چقدر طول میکشه و شما گفتید نیم ساعت
    من سرور VPS-NVMe-2022-Auto Delivery با کنترل پنل فعال خریدم ولی سروری که سیستم تحویل داد نه پینگ داشت و نه بالا می اومد
    بعد از یکی دوساعت طی صحبتی که کردیم در تلگرام و گفتید سیستم مشکل داشته و تحویل دادید و منم حرفتون رو قبول کردم و تمام
    بعد از گذشت دو هفته دیدم سرور خیلی کند شده و همش اسکریپتها خطا میده دو روز مرتب سایتتون رو چک کردم ولی سایت باز نمیشد
    بهتون پیام دادم که سایت باز نمیشه گفتید مشکل داره و ای پی سرور رو گرفتید و قرار شد اگر تا شب سایت درست نشه os رو مجدد خودتون نصب کنید و اطلاع بدید
    4 روز گذشت و دیدم خبری نشد . تیکت زدم و در تلگرام هم پیام دادم اما هیچ کدوم رو پاسخ ندادید . تلفن زدم کسی پاسخ نمیداد
    بعد گذشت یک روز دیگه مجدد تیکت زدم . تماس گرفتم . در تلگرام پیام دادم ولی دریغ از یک پاسخ ساده! و بعدش هم اینجا مطرح کردم
    حالا به نظر شما چیکار باید میکردم که نکردم؟ چقدر دیگه باید صبر میکردم؟
    شما در پیام های تلگرام به من گفتید 4 مرتیه به درخواست شما os تعویض کردیم. من اسکرین شات تیکتها رو براتون فرستادم ولی پاسخی نداشتید که بدید! به جز همین تیکت اخری چند مرتیه از شما درخواست تعویض os این سرور کردم؟! با سند پاسخ بدید لطفا
    به من گفتید اگه ناراضی هستی درخواست کنسلی بزن و دو مرتبه تکرار کردید .منم گفتم مشکلی نیست مبلغ رو عودت بدید . یهو گفتید طبق قانون ما کنسلی تو 24 ساعت اوله و تمام داستان عوض شد! این همه تناقض جالبه!
    سرویسی که خریدم با کنترل پنل فعال بوده وقتی روی سایت کنترل پنل فعال نداره چطور باید os عوض کنم؟ باید تیکت بزنم دیگه؟!
    هر جای این صحبت ها احساس میکنید زیاده گویی شده با سند لطفا اثبات کنید و پاسخ بدید! لطفا سند و مدرک ارائه بدید حتما
    مگه من گفتم همیشه و کلا سرویستون مشکلی؟ من در مورد پشتیبانیتون صحبت کردم!
    مشکل هست و برای همه پیش میاد . ولی مشکل 1 روزه 2 روزه نه 5 روز - بعدشم حداقل پاسخ بدید بگید مشکل حل نشده ! نه اینکه اصلا انگار نه انگار
    من کاربر که سرویس رو نیاز دارم توی این 5 روز باید چیکار کنم؟ بعد که انتقاد میکنی سریع به جای پاسخ قانع کننده با لحن تند حمله میکنید به مشتری!!
    دوست عزیز شما که نمیتونی پشتیبانی بدید چرا سرویس میفروشید ؟
    من اگر سرویس بدون پشتیبانی میخواستم که از هاستیتگ خارجی میگرفتم و چه نیازی به شما بود؟!!
    وقتی هم که از پشتیبانی انتقاد میکنیم سریع بهتون بر میخوره و تهمت میزنید که از رقییب پولی گرفتید که اینجوری میگید!
    وقتی نه قدرت پشتیبانی دارید و نه جنبه شنیدن انتقاد و حرف حق چرا اصلا میاید کار میکنید و با اعصاب خودتون و ملت بازی میکنید؟
    وقتی هم ازتون در خواست سند بابت تهمت هاتون و قبول اشتباه میکنیم سریع مثل بچه ها بلاک میکنید و مینویسید: کارما - ریپورت - بلاک
    واقعا جای تاسف داره برای هاستینگ ها که همکاری مثل شما دارند که هم سریع تهمت ناحق میزنه و هم کلی توهین میکنه!
    ضمنا تا من و امثال من کاربر و مصرف کننده نباشیم به کی میخواید خدمات بدید؟!
    من نه قصد تخریب دارم و نه قصد تهمت و افترا . چیزی که واقعیت بود رو گفتم . به جای اینکه به دیگران تهمت و افترا بزنید خودتون رو اصلاح کنید!
    به جای کوچک کردن دیگران خودت بزرگ شو !

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)