نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 32

موضوع: ایجاد سرور لایسنس اشتراکی

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,063
    تشکر تشکر شده 
    447
    تشکر شده در
    334 پست

پیش فرض پاسخ : ایجاد سرور لایسنس اشتراکی

نقل قول نوشته اصلی توسط nima17701 نمایش پست ها
    نیاز نیست جهت تاپیک تغییر بدید
    من اصلا قصد ندارم جهت تاپیک رو تغییر بدم. ایشون اتفاقا با جهت‌گیری قبلی، پیام فرستادن. بیایید بررسی کنیم:
    از روی معلول، پی به علت میبرن.
    ببینیم قضیه چیه بعد نظر بدیم:
    این آقا اومده و نیومده درون تاپیک، اولین پیام ارسالی:
    نقل قول نوشته اصلی توسط company_hosting نمایش پست ها
    اقای زرنگ ، برای افزاشی پست راه های دیگه هم هست
    نوع کاربردن این لحن، برای یک فرد که قصد کسب و کار و پول گرفتن از مردم داره، و نوع پردازش ذهنی‌شون، بنظرم برای کسی که بخواد پول بهشون بده سرور تهیه کنه یک مقدار خطرناکه. از این جهت که سایت servervds.ir رو هم ممکنه بدنام کنه. به هرحال، افراد اون سایت باید از این نیروها، پشتیبانی بگیرن که توانمندی برقراری رابطه اجتماعی‌شون صفره.

اما علت استفاده از این نوع حرف زدن چیه؟
    اگه یک کسی بایی‌دیفالت، این شکلی حرف میزنه، و بی علت، که خب یعنی اون شخص به لحاظ عملکرد‌های ذهنی جهت تصمیم نوع ارتباط با دیگران، مشکل داره. چون پیشفرض صحبتشون، در یک محیط اجتماعی، آسیب‌زاست. هم به خودشون هم به جامعه و غالبا خودشون هم اذیت میشن.

اما من میگم علت دیگه ای داره. بنابراین من جهت رو تغییر ندادم که هیچ، اتفاقا به نفع ایشون دارم پست میزنم. که یک موقع فکر نکنین، علت این‌مدل صحبت کردنش، مورد بالا هست. علت حرف ایشون، این هستش که در یک تاپیک دیگه، با دوسه نفر دیگه از دوستان، یک موضعی گرفتن و جبهه گرفتن که به یک شکلی پیشرفت که برای ایشون و بقیه ناخوشایند شد. ظاهرا درآخر متوجه شدن که ترافیک با پهنای‌باند دو چیز متفاوت هست که بعدا تلاش کردن جمعشون کنن موضوع رو. بشکلی انگار نه انگار، فرقش رو نمیدونستن. حالا درگیری فرهنگی ما اینه که ایشون فکر میکنن، اعتبارشون خدشه بهش وارد شده و باید جبران روحی روانی کنن.

حالا از اونموقع به بعد، اینها روی پست های من اومده و نیومده، این شکلی ریپلایی میدن. توجه کردید؟؟

البته خودشون ظاهرا معتقدن که علتش اون مورد نیست. یعنی بای‌دیفالت این شکلی هستن. خخخخخ

خیره انشالله البته منکه‌ درنهایت بهشون گفتم، حق با ایشونه. اما حضورشون میتونه آسیب‌زا باشه. به این علت که مناسب یک پوزیشن شغلی که نوددرصد کار پشتیبانی و خدمات اجتماعی هست، نیستند و این مورد به جیب کاربران این انجمن هم ممکنه آسیب‌بزنه. فلذا باعث بدنامی یک برند هم میتونن باشن. بخاطراینکه این تاپیک ها توسط بسیاری از افراد ثبت نام نشده هم داره خونده میشه. حیف نیست که زبان یک برند، این فرد باشه؟ جای اصلاح نیازه.

ضمن اینکه پست رو ویرایش کنم که تصور ایشون از سرمایه‌اجتماعی برای افزایش درآمد هم اشتباست. کلا سرمایه‌اجتماعی شون رو در این انجمن، افزایش پست میدونن و همچنین ظاهرا راه های دیگه اش. که میخوان بگن که راه‌های دیگه ای هم وجود داره خخخ برای همین، حضورشون در یک محیط اجتماعی مشخصی که شناختی از سرمایه‌ی‌اصلی برای فعالیتش ندارن، برای خودشون هم منفعتی نداره. وقت تلف کردنه(چون سرمایه‌اجتماعی این محیط رو افزایش پست میدونن و دنبال راه‌های دیگه اش هم بودن که طبق گفته‌شون راه های دیگه ای هم هست).
    ویرایش توسط demonvictor : April 17th, 2023 در ساعت 13:42
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)