نقل قول نوشته اصلی توسط redpayam نمایش پست ها
ما یک وبسایت داریم که در ایران میزبانی می‌شه. چیزی که نیاز داریم اینه که یک سرور مجازی خارج از ایران تهیه کنیم و برای یوزرهای غیر از ایران و تمامی بات‌های غیر ایرانی (مثل ربات‌های گوگل) محتوا از اون سرور خارجی لود بشه.
باید رپلیکیشن بین دو سرور پیاده سازی بشه.

سی‌دی‌ان خارجی حتما باید محتوای استاتیک و داینامیک رو به صورت فول Cache کنه و همچنین باید امکان Purge کردن کش هم در اختیارمون باشه. حالا با پنل تحت وب یا دستورات لینوکس فرقی نمی‌کنه. تایم کشینگ رو هم بتونیم ست کنیم و دستمون برای تغییرات باز باشه.
دیتایی که داینامیک هستش دیگه اسمش کش نیست. دیتایی که کش میشه کرد دیتای استاتیک هستش. اگه صفحه ای دارید که محتواش از دیتابیس میاد، اون صفحه دیگه داینامیک نیست، موضوع بحث یک صفحه ی استاتیک هستش که یا کش شما در استوریج هستش که یه فایل اچ‌تی‌ام‌ال ذخیره میشه و ارسال میشه که باتوجه به مرحله ی قبل چون رپلیکیت هستش، در هر دو سرور کش خواهد شد و دیگه دیتا از سرور خونده نمیشه و یک دیتای استاتیک برای کاربر ارسال میشه.
امکان تنظیم زمان بندی و از بین بردن هم از طریق هدر کش-کنترل هستش.

فقط حتما باید کانفیگ با مستندات صورت بگیره که بعدا اگر خواستیم همین سیستم رو روی یک سرور دیگه پیاده‌سازی کنیم خودمون هم بتونیم انجام بدیم (ممکنه بخواهیم سرور عوض کنیم و مجبور نباشیم مجددا درخواست کانفیگ بدیم.)
با توجه به سناریو هایی که اعلام کردید و متدی که باید انجام بدید، دیگه با کانفیگ روبرو نیستید. با یک دانش روبرو هستید که دیگه موضوع بحث مستند پیاده‌سازی و کانفیگ نیست. من متدلوژی رو مشخص کردم که باید فردی که این دانش رو داره در اختیارتون باشه. میتونید استخدام کنید. موضوعش هم مشخصه. اگرم میخوایید خودتون انجام بدید که هزینه نکنید، باید دانش شخصی خودتون رو ارتقا بدید.

لطفا اعلام هزینه و زمان انجام کار رو به صورت عمومی بفرمایید.
از یک متخصص بعید هستش که سناریوی رپلیکیشن رو بعنوان یک پروژه بدونه و اعلام هزینه کنه. سناریوی درخواستی شما، مقوله ی مین‌تین پروژه هستش که باید همیشه استخدام شما باشه. یادتون باشه شما نمیتونین مین‌تیننس نرم‌افزار رو تبدیل به یک پروژه کنید و اونرو خریداری کنید.
برای اینکه چنین دانشی رو توی سازمان‌تون داشته باشید، یا بایدتیم کوچ ابری ابرآروان رو بهشون هزینه بپردازید که ماهانه این دانش در اختیارتون باشه یا اینکه باید یک نفر رو که حداقل ماهانه بین دوازده میلیون به بالا حقوقش هست بپردازید.
من فکر نمیکنم شما هنوز سایتتون به اسکیل‌یی رسیده باشه که بخوایید چنین فردی رو استخدام کنید. نگهداری سایتتون فعلا در چنین سنارییویی زوده و هزینه ی بیهوده‌ست. اما اگه حقیقتا در این اسکیل هستید، یکشماره ارسال کنید تا باهم دیگه در مورد شروع همکاری صحبت کنیم. تمام سیستم ورد‌پرس شما کامل تغییر خواهد کرد و سرویس هاش جدا خواهد شد. اگر شما هم مایل بودید، شماره تماستون رو عمومی منتشر کنید تا بجز من اگر دوست عزیز دیگه ای هم خواستش باشما کار کنه تماس بگیره. مطمعنا نباید هم از منتشر کردن آدرس سایتتون واهمه ای داشته باشید. میتونید آدرس سایتتون رو همینجا عمومی کنید.