صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 28

موضوع: تجربه خرید من از ایکس هاستینگ xhosting.ir

عضو جدید siavash.4150 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    37
    تشکر شده در
    32 پست

پیش فرض پاسخ : تجربه خرید من از ایکس هاستینگ xhosting.ir

دوست عزیز شما را درک نمیکنم

ولی توی پست های دیگتون هم دیدم که دوستان از شما درخواست احراز هویت کردند و شما به همین شکل با آنها برخورد کردید

شما هویتت را ثابت کن
    یه کارت ملی عکس گرفتن چرا باید اینقدر سخت میبوده براتون!

کسی که خودشو به خواب زده نمیسه بیدار کرد عزیز، چه توی تیکت چه هرجا

بنده شروع نکردم که تموم کنم دوست من
    ایکس هاستینگ از 1385
    قیمت ها را مقایسه کنید

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    108
    تشکر شده در
    70 پست

با اجازه استارتر

من کاری به این ندارم که کار کی درسته کار کی غلط

اما از فروشنده این محصول خوشم اومد روش خوبی بود، ایولا. در تبلیغ: پول 1 ماه سرویس بدهید اما 3 ماه دریافت کنید. در واقعیت : 1 ماه استفاده کنید 2 ماه دیگر را دلیلی پیدا میکنیم که مسدود کنیم =d>
    اینم اضاف کنم ما چار هفته پیش هرچی این سایته گشتم قوانین و مقرراتی نددیم این قوانین از کجا اومد جالبه

عضو جدید siavash.4150 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    37
    تشکر شده در
    32 پست

آقای نداری
    سید! ،جالبه عرض کنم خدمت شما 2 تا اکانت هست که ما با اونها مشکل داریم
    یکی اکانت شما بوده و یکی هم که دقیقا همین مشکل را با ایشان داریم

و جاااالبه
    توی لوگ ها موارد مشترک ثبت شده دوست من بیشتر دقت کنید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Web-Hosting نمایش پست ها
    با اجازه استارتر

اما از فروشنده این محصول خوشم اومد روش خوبی بود، ایولا. در تبلیغ: پول 1 ماه سرویس بدهید اما 3 ماه دریافت کنید. در واقعیت : 1 ماه استفاده کنید 2 ماه دیگر را دلیلی پیدا میکنیم که مسدود کنیم =d>
    اینم اضاف کنم ما چار هفته پیش هرچی این سایته گشتم قوانین و مقرراتی نددیم این قوانین از کجا اومد جالبه
    دوست عزیز هدف شما را نمیدونم
    ولی این دوست استارترمون میتونست با ارائه کارت ملی از سرویسش استفاده کنه
    با آمار دقیق خدمت شما عرض کنم
    ایشون و یک مورد دیگه گه بالا عرض کردم از ارائه کارت ملی خودداری کردند

با احترام
    ایکس هاستینگ از 1385
    قیمت ها را مقایسه کنید

5. تعداد تشکر ها از siavash.4150 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

دوست عزیز ارسال و دریافت تصویر مدارک تا جایی که من میدونم ممنوع شده
    حتی چند وقت پیش اخبار اعلام کرد که حتی کسی حق نداره کپی کارت ملی هم بگیر.
    البته معلوم نیست که این قوانین برای چی اینقدر گنگ هستند
    چون خیلی از جاهای دولتی این کارارو انجام میدن
    با این حال به نطرم این سایتی که گفتید با این کارش یه ......
    شاید بهتر باشه تو اینماد یا پلیس فتا شکایت ثبت کنید تا اگه مشکلی هست اونجا حل بشه و اگه مشکلی نیست الکی یه هاستینگ رو خراب نکنیم
    پ ن : سایت ایکس هاستینگ شاید خیلی معروف نباشه ولی جاهای دیگه راجع بهش بد نگفتن
    قیمت هاش هم بد نیست
    ویرایش توسط ahamddr : October 7th, 2020 در ساعت 20:12

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

بنده معمولا تو تاپیک ها شرکت نمیکنم ولی لازم دونستم موارد زیر را عرض کنم ...
    1- دریافت مدارک از کاربران خریدار سرور ایران در همه هاستینگ ها اجباری هست ( به دلیل مسائل گذشته که خیلی ها در جریانش هستن ... ) و اینکه ایشون الان اومدن درخواست مدرک میکنن اشتباه از خودشونه و باید همون لحظه قبل از تحویل سرویس مدارک شمارا بررسی میکردن و حالا با تخیر دارن انجام میدن بازم طبق قانون اجازه این کار رو دارن ...

2- در قانون جدید گرفتن مدارک به بهانه اهراز هویت به خریدار ها ممنوع اعلام شده ولی اگر هاستینگی اهراز هویت نکنه تمامی مشکلاتی که ممکن است از سمت IP اون سرور پیش بیاد به گردن ارائه دهنده سرویس هستش ... پس هاستینگ ، صراف اینترنتی و... مجبور به دریافت اطلاعات شما هستن تا بتونن از خودشون دفاع کنن..

3- استارتر عزیز اگر مشکلی با ارسال مدارک دارید میتوانید روی عکس خود به صورت کمرنگ متنی قرار دهید ( به عنوان مثال این عکس فقط جهت اهراز هویت در سایت Xhosting.ir میباشد و هیچ گونه ارزش قانونی دیگری ندارد ) ، با این کار میتوانید تا جای ممکن حریم شخصی خود را حفظ کنید

8. تعداد تشکر ها ازMr.Pouria به دلیل پست مفید

عضو جدید Ringmoon آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    195
    تشکر شده در
    131 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash.4150 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما را درک نمیکنم

ولی توی پست های دیگتون هم دیدم که دوستان از شما درخواست احراز هویت کردند و شما به همین شکل با آنها برخورد کردید

شما هویتت را ثابت کن
    یه کارت ملی عکس گرفتن چرا باید اینقدر سخت میبوده براتون!

کسی که خودشو به خواب زده نمیسه بیدار کرد عزیز، چه توی تیکت چه هرجا

بنده شروع نکردم که تموم کنم دوست من
    والا کسی که خودشو به خواب زده شمایی نه من، وگرنه من که از اول حرفم همین بود شما هی باز میای همون حرف تکراری میزنی هی میگی مدارک بده.

برای من ارسال کارت ملی سخت نیست برای شما نگه داری از مدارک سخته، شما به من بگو چه تضمینی هست که این مدارکی که از کاربرها میگیریدو فردا از ازش سو استفاده نکنید یا نفروشید به کسی یا هر کار دیگه ای ؟

شما حساب کن اگه قرار باشه بابت هر سرور مجازی که میگیرم به هاستینگ ها مدارک بدم تقریبا الان مدارکم دست تمام هاستینگ ها میوفته و فردا روزی اگه مشکلی پیش بیاد از کجا بدونم چیشده و داستان چی بوده ؟

وقتی بنده شماره تلفن ثابت و شماره موبایل وریفای بکنم شما میتونی هر مشکلی پیش اومد از همون طریق پیگیری کنی نه اینکه بیای مدارکو بگیری واسه 1 ماه سرور بعد از اونم هر مشکلی پیش اومد خیلی راحت بتونی بندازی گردن یکی از کاربرها بالاخره هر کاری دردسر های خودشو داره شغل هاستینگ هم یکی از دردسر هاش همینه نه اینکه به راحتی از سر خودتون باز کنید

شما باید با مانیتورینگ و چک کردن شبکه این مواردو جلوگیری کنی و همون وریفای تلفن کفایت میکنه ! (مطمئن باشید کسی که بخواد خلاف بکنه هیچ موقع نمیاد شماره موبایل و شماره تلفن ثابت هم وریفای بکنه تازه با آیپی adsl داخل سایت اکانت بسازه)

بعد مشکل اصلی من هم اصلا اینا نبود من حرف اصلیم این هست که هر کاری میخواید بکنید همون اول باید بکنید اگه قراره مدارک بگیرید همون اول به کاربر بگید باید مدارک بدی اگر خواست سرورو میده نخواست پولشو برگشت بزنید به همون کارتی که باهاش خریده چرا نمیخواید قبول کنید که اینکاری که شما کردی رکب زدن به کاربرها هست ؟ اول اومدی هی تبلیغ کردی که 1 ماهه بخر 3 ماهه میدیم و دقیقا بعد از 1 ماه سرورو خاموش کردی

من بعید میدونم این تاریخ ها تصادفی باشه خیلی باید ساده لوح باشم که فکر کنم به طور تصادفی شما 1 ماه بعد از خرید سرور به بهونه احراز خاموش کردی شما در اصل سرور یک ماهه با کلک فروختی وسلام ! (که اینو خودتون هم قبول کردید داخل پست های قبلی که این قضیه احراز نوعی بهونه تراشی بوده)

دوستانه بهتون میگم که سعی کنید همیشه با صداقت کار کنید تا بتونید موفق باشید هرچی با مشتری صادق تر باشید مشتری هاتون هم بیشتر میتونن بهتون اعتماد کنن و روز به روز پیشرفت میکنید مثلا همین کاری که با من کردید باعث شد یک مشتری ثابت چند ساله از دست بدید من اگه کیفیت سرور خوب بود حتی ماهی 100ت یا بیشتر هم میکردید تمدید میکردم اما نمیتونم تحمل کنم بعد از عمری که توی اینترنت بودیم یکی بیاد بهمون رکب بزنه و فکر کنه خیلی زرنگی کرده این سبک کار هارو ما چندین سال پیش قدیمی کردیم استاد.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Web-Hosting نمایش پست ها
    با اجازه استارتر

بله دقیقا همینطوره 1 ماهه بخر 3 ماهه تحویل بگیر ما خودمون بعد از 1 ماه خاموش میکنیم سرورو به یه دلیلی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Pouria نمایش پست ها
    بنده معمولا تو تاپیک ها شرکت نمیکنم ولی لازم دونستم موارد زیر را عرض کنم ...
    1- دریافت مدارک از کاربران خریدار سرور ایران در همه هاستینگ ها اجباری هست ( به دلیل مسائل گذشته که خیلی ها در جریانش هستن ... ) و اینکه ایشون الان اومدن درخواست مدرک میکنن اشتباه از خودشونه و باید همون لحظه قبل از تحویل سرویس مدارک شمارا بررسی میکردن و حالا با تخیر دارن انجام میدن بازم طبق قانون اجازه این کار رو دارن ...

2- در قانون جدید گرفتن مدارک به بهانه اهراز هویت به خریدار ها ممنوع اعلام شده ولی اگر هاستینگی اهراز هویت نکنه تمامی مشکلاتی که ممکن است از سمت IP اون سرور پیش بیاد به گردن ارائه دهنده سرویس هستش ... پس هاستینگ ، صراف اینترنتی و... مجبور به دریافت اطلاعات شما هستن تا بتونن از خودشون دفاع کنن..

3- استارتر عزیز اگر مشکلی با ارسال مدارک دارید میتوانید روی عکس خود به صورت کمرنگ متنی قرار دهید ( به عنوان مثال این عکس فقط جهت اهراز هویت در سایت Xhosting.ir میباشد و هیچ گونه ارزش قانونی دیگری ندارد ) ، با این کار میتوانید تا جای ممکن حریم شخصی خود را حفظ کنید
    1: اگر اجباری هست چرا پس خیلی ها نمیگیرن چندتا هاستینگ بهتون معرفی کنم که نمیگیرن ؟ ایشون از ما پول 1 ماه گرفتن گفتن 3 ماه سرور میدیم و بعد از 1 ماه گفتن باید احراز کنید به نظرتون این مشکوک نیست ؟ آیا به طور اتفاقی بعد از 1 ماه یادشون افتاده که احراز کنن ؟ منم حرفم همین بود گفتم چرا همون اول نگفتید ! چرا پولو پس ندادید ؟ من همه جوره باهاشون کنار اومدم اما هیچ جوابی براش ندارن هی فقط میگن مدارک بده

2: برای پیگیری مشکلات راه های دیگه ای هم هست نیازی نیست مستقیما مدارک گرفته بشه

3: حتی واترمارک هم با فتوشاپ حذف میکنن دیگه اینو همه میدونن که شما هر چقدر هم مدارکو تغییرات بدی باز راه برای درست کردنش هست درسته اینی که میگید شاید کمی تاثیر داشته باشه اما کسی بخواد سو استفاده کنه بازم میتونه.
    ویرایش توسط Ringmoon : October 8th, 2020 در ساعت 03:59

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    37
    تشکر شده در
    32 پست

شما حق نداری سرویسش رو پاک کنی!! باید تا آخرین روزی که هزینه هارو
    پرداخت کرده سرویس رو نگهداری حضرت آقای محی الدین! ظاهرا شما یادت رفته که پول سه ماه رو از این بدبخت گرفتی!
    ضمنا چرا دوست ندارید بقیه نوع برخورد شما رو با مشتری بفهمند و درخواست پاک کردن پست رو از مدیر دارید!!! این وظیفه شما نیست

همه بحث ها بکنار اما هیچ سرویس دهنده معتبری ایران رفتار رو با مشتری نمیکنه منظورم اینه آفری نمیده که توش گیر کنه و با بهانه های مختلف دونه دونه سرویس ها رو لغو کنه.

به نظرم اگه خیلی دنبال قانون هستید برید کسب و کارتون رو ثبت کنید درگاه پرداخت رسمی بگیرید و عضو اتحادیه مربوطه بشید و مالیات بر ارزش افزوده پرداخت کنید و این مدلی راه زنی نکنید آقا "محی الدین سیاوش آبکنار"

اگه مشتری کار غیر قانونی نمیکنه خیلی هم نباید مته به خشخاش گذاشته چرا که خود سوریس دهنده های وب و ثبت دامنه به کرات قوانین مربوط به پولشویی رو نقض میکنن و به واسطه حساب های دیگران هزینه های سرور و دامنه های بین المملی رو پرداخت میکنن و خودشون اولین نقض کننده قانون هستن.

ضمنا اون دوستی که از این آقا سرویس گرفته در صورتی که سرویسش پاک بشه میتونه بر اساس مواد جرائم اینترنتی با عنوان تخریب داده از محی الدین شکایت کنه و حتی در صورتی که درخواست های نامتعارفی رو برای تایید هویت بده هم با عنوان ممانعت از حق و عنوان مشابه میتونه ازش شکایت کنه !

در پایان این که از شرکت های خیلی معتبر سرویس تهیه کنید که فردا روز مجبور نباشید عکس و مدارکتون رو در اختیار اششخاصی بزارید که کوچکترین وجاهت قانونی برای اون کسب و کار ندارن و از تهیه کمترین ساز و کار قانونی برای کسب و کارشون طفره رفتن

- - - Updated - - -

در این خصوص باید مراجعه کرد به قوانین اتحادیه مربوطه و این قوانین طوری نیست که هر کسی نظر خودش رو اعمال کنه. و کسب و کارهای هاستینگی که قانونی نیستن نمیتونن به این راحتی مدارک زن و مرد رو گرو بگیرن و عکس های مردم رو جمع آوری کنن و اول باید جایگاه قانونی خودشون رو تثبیت کنن.

برای اکثر سرویس های ایینترنتی نظیر هاست اهزار هویت شماره موبایل و شماره ثابت کفایت میکنه !

اگه سرویس دهنده بخواد کجدار و مریض برخورد کنه حتی عکس و ... هم کفایت نمیکنه

11. تعداد تشکر ها ازyashar313 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ringmoon نمایش پست ها
    1: اگر اجباری هست چرا پس خیلی ها نمیگیرن چندتا هاستینگ بهتون معرفی کنم که نمیگیرن ؟ ایشون از ما پول 1 ماه گرفتن گفتن 3 ماه سرور میدیم و بعد از 1 ماه گفتن باید احراز کنید به نظرتون این مشکوک نیست ؟ آیا به طور اتفاقی بعد از 1 ماه یادشون افتاده که احراز کنن ؟ منم حرفم همین بود گفتم چرا همون اول نگفتید ! چرا پولو پس ندادید ؟ من همه جوره باهاشون کنار اومدم اما هیچ جوابی براش ندارن هی فقط میگن مدارک بده

2: برای پیگیری مشکلات راه های دیگه ای هم هست نیازی نیست مستقیما مدارک گرفته بشه

3: حتی واترمارک هم با فتوشاپ حذف میکنن دیگه اینو همه میدونن که شما هر چقدر هم مدارکو تغییرات بدی باز راه برای درست کردنش هست درسته اینی که میگید شاید کمی تاثیر داشته باشه اما کسی بخواد سو استفاده کنه بازم میتونه.
    سلام مجدد خدمت شما ، باید عرض کنم که :

1- بله دریافت مدارک اجبار هست خیلی از هاستینگ ها در صورت ارائه سرور ایران اگر هر گونه مشکلی توسط خریدار با اون IP سرور فروخته شده پیش میاد مسئول مستقیم مدیر آن هاستینگ هست و تا زمانی که نتونه مدارک و مستندات قوی ارائه بده به عنوان مجرم باهاش برخورد میشه ... و همان گونه که گفتم اشتباه از ایشون بوده که روز اول از شما مدارک نگرفتن...

2- طبق دستوری که سال 97یا 96 بود برای هاستینگ ها مستقیما از پلیس فتا ایران برای هاستینگ ها ارسال شد دریافت مدارک اجباری اعلام شد و اینکه هر هاستینگی باید IP هایی که در اختیارش هست توسط فرمی که مشخص شده بود برای این سازمان فکس یا ایمیل بکنند ... این قانون همچنان به صورت کامل رعایت نمیشه ولی هر هاستینگی بخواد کاربر خود را اهراز هویت بکند این اجازه را دارد که از او مدارک دریافت بکند ...

3- شما میتویند با قابلیت کپی رایت تصویر به صورت کلی یک نوشته کمرنگ را در تمام تصویر تکرار کنید که به هیچ عنوان نشه آن را حذف و ویرایش کرد ...

پ.ن 1 :
    در قوانین سایت Xhosting که شما پذیرفتید و سرویس را خریداری کردید ( که قطعا قوانین را مطالعه نکردید) 3 بند وجود دارد که توجه شما رو به آن جلب مینمایم:

در فصل 6 :

6.1.20 – جعل هویت و ساخت حساب کابری در ایکس هاستینگ با اطلاعات نا معتبر و مواردی از قبیل:
    6.1.20.1 – ثبت نام با اطلاعات نامعتبر و جعلی ، و عدم توانایی در احراز هویت و اطلاعات وارده ، درصورت درخواست ایکس هاستینگ از مشتری

در فصل 8 :

8.4 – ایکس هاستینگ برطبق قانون موظف است در صورت برخورد با موارد مجرمانه نسبت به انسداد سرویسها واقامه دعوا وارائه اطلاعات خریدار که محتوای مجرمانه در سرویس خود ویا در سرویس متصل به دامنه خود را دارد به مراجع قضائی اقدام نماید.

در فصل 13 :

13.6 – ایکس هاستینگ هیچگونه وجهی به خریدار متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. همچنین خریدار متخلف مسئول جبران کلیه خسارات مادی و معنوی وارده به ایکس هاستینگ ، سایر مشتریان ایکس هاستینگ و یا IDC سرویس مورد نظر خواهد بود.

همچنین تاریخ بروز رسانی قوانینشان نیز در 15 شهریور ماه بوده است.

پس ظاهرا ایشان طبق قوانینی که شما پذیرفتید با شما برخورد کرده اند ...

با توجه به قوانین Xlhosting اجازه حذف سرویس شمارا تا پایان قرار داد ندارد اما میتواند دسترسی شما را به سرویس فوق تا اهراز هویت شما مسدود کنند...

و مجدد طبق قوانین شما باید اهراز هویت بشید تا بتونید از سرویستان مجدد استفاده کنید.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    37
    تشکر شده در
    32 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Pouria نمایش پست ها
    سلام مجدد خدمت شما ، باید عرض کنم که :

1- بله دریافت مدارک اجبار هست خیلی از هاستینگ ها در صورت ارائه سرور ایران اگر هر گونه مشکلی توسط خریدار با اون IP سرور فروخته شده پیش میاد مسئول مستقیم مدیر آن هاستینگ هست و تا زمانی که نتونه مدارک و مستندات قوی ارائه بده به عنوان مجرم باهاش برخورد میشه ... و همان گونه که گفتم اشتباه از ایشون بوده که روز اول از شما مدارک نگرفتن...

2- طبق دستوری که سال 97یا 96 بود برای هاستینگ ها مستقیما از پلیس فتا ایران برای هاستینگ ها ارسال شد دریافت مدارک اجباری اعلام شد و اینکه هر هاستینگی باید IP هایی که در اختیارش هست توسط فرمی که مشخص شده بود برای این سازمان فکس یا ایمیل بکنند ... این قانون همچنان به صورت کامل رعایت نمیشه ولی هر هاستینگی بخواد کاربر خود را اهراز هویت بکند این اجازه را دارد که از او مدارک دریافت بکند ...

قوانین این هست نه چیزی که شما میگید. مطالعه بفرمایید

https://www.cyberpolice.ir/news/2572...85%D9%86%D9%87

الان سامانه های دولتی هم شماره موبایل رو برای احراز هویت ریموت کافی میدونن.
    لطفا مستند حرف بزنید و دستور العمل تخیلی برای پلیس فتا ندید. ضمن این که اگه دستور العملی هم باشه برای xlhosting ارسال نمیشه چون نه شرکته نه جواز فعالیت داره و نه ... کسب و کار ثبت شده ای که بخواد وجاهت قانونی داشته باشه و سنگ قانون رو به سینه بزنه!

ضمنا ما منتظر مستندات ابلاغیه سال 96 -97 پلیس فتا به شما هستیم .

14. تعداد تشکر ها ازyashar313 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar313 نمایش پست ها
    قوانین این هست نه چیزی که شما میگید. مطالعه بفرمایید

https://www.cyberpolice.ir/news/2572...85%D9%86%D9%87

الان سامانه های دولتی هم شماره موبایل رو برای احراز هویت ریموت کافی میدونن.
    لطفا مستند حرف بزنید و دستور العمل تخیلی برای پلیس فتا ندید. ضمن این که اگه دستور العملی هم باشه برای xlhosting ارسال نمیشه چون نه شرکته نه جواز فعالیت داره و نه ... کسب و کار ثبت شده ای که بخواد وجاهت قانونی داشته باشه و سنگ قانون رو به سینه بزنه!

ضمنا ما منتظر مستندات ابلاغیه سال 96 -97 پلیس فتا به شما هستیم .
    سلام دوست عزیز ، بنده از سایت و مجموعه ای طرفداری نمیکنم و دنبال هاشیه نیز نیستم فقط تجربه و مواردی که هست را بیان میکنم ...

بله طبق قوانین کلی که شما لینک هم دادید باید به همین شیوه باشه ولی این فقط ظاهر هست و در پشت سر موارد دیگری از هاستینگ ها درخواست میشه ...

همچنین قوانین یک وبسایت خدماتی در اصل یک قرارداد بین فروشنده و خریدار میباشد که قبل از خرید باید حتما مورد مطالعه قرار بگیرد...

الان به عنوان مثال اگر خریدار و فروشنده ( هر نوع خدماتی ) از دیگی شکایت کند دادگاه اول از همه متن توافق نامه را درخواست میکند که در اینجا قوانین سایت xhsoting میباشد پس عملا خریدار و فروشنده یک قرارداد بین خودشون داشتن و دادگاه نیز طبق همان قوانین عمل میکند مگر آنکه قوانین فوق دارای ضد و نقیض با قوانین جمهوری اسلامی باشد...

پ.ن: بنده از سال 90 تا 97 مدیریت هاستینگ های سوما آی تی و اکسین دیتا را برعهده داشتم ، به همین خاطر با این بخش از قوانین میزبانی در دادگاها آشنایی کامل دارم...

یک نکته را اینجا اضافه بکنم در صورتی که قبل از اتمام 3 ماه سایت xhosting اطلاعات سرور فوق را حذف کند خریدار میتوانید از آنها شکایت و طبق قرار دادی که در بین آن ها بوده است ( قوانین سایت فوق ) ادعای خسارت نمایند. که خسارت دریافتی ایشون شامل موارد زیر میشود :
    1- با توجه به 3 ماهه بودن سرویس هزینه 2 ماه ان بازگشت میخوره ( یک سوم واریزی کسر میشه )
    2- هزینه هایی که برای تشکیل پرونده شده است ( معمولا زیر 100 هزار تومان هست )
    3- هزینه های رفت و آمد در مسیر دادگاه در صوت استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی ( تاکسی ، مترو ، اتوبوس و...) در صورت داشتن فاکتور معتبر ...

--------------

بنده به صورت دوستانه به مدیر xhosting پییشنهاد میدم با کسر کارمزد ها و کسر یک ماه اسفاده ایشون باقی مانده را در صورت امکان بازگشت بزنن ( به همان کارتی که واریز توسط آن انجام شده است ) و از این پس در ارائه خدمات و آفر ها به اشخاص و عمل به قوانین سایت خود کمی سخت گیرانه تر عمل نمایند تا با اینگونه مشکلات مواجه نشوند ...
    ویرایش توسط Mr.Pouria : October 9th, 2020 در ساعت 17:21

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)