صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: مشکل در تمدید دامنه ی .com (نمایندگی تمدید نکرده و باید بنده جریمه بدم...؟)

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل در تمدید دامنه ی .com (نمایندگی تمدید نکرده و باید بنده جریمه بدم...؟)

نقل قول نوشته اصلی توسط amirpcp30 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من همون سه هفته پیش 761.000 تومان پرداختم برای ریستور شدن + 160 تومان هم قبلا برای تمدید داده بودم که گفتم اونو برام برگشت بزنن که زده بودن به پنل ، وقتی جریمه رو پرداخت کردم بعدا 160 تومان رو هم دوباره از پنل کم کردن که گفتن هزینه ی جریمه جدا از هزینه ی تمدید هست ، یعنی من 160 تومن برای تمدید دادم و 761 تومن برای جریمه ، جمعا 921 تومن ، سوالم اینه این درسته یا وقتی ریستور میشه ی سال هم با همون هزینه تمدید میشه؟ اینو میپرسم ببینم اگه اضافه برداشتن این رو هم داخل متن شکایت بیارم (هنوز شکایت رو انجام ندادم)
    ممنون
    سلام

این مورد بر میگرده به نحوه برخورد رجیسترار با آن واسط به عنوان مثال nic جریمه را جدا از هزینه ثبت دامین در ایران دریافت میکند.

اگر اعتماد کافی به واسط فعلی ندارید حتما دامین خود را به شرکتی که اعتماد دارید در آینده منتقل فرمائید چون از این موارد زیاد ممکن است وجود داشته باشد.

باتشکر
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

2. تعداد تشکر ها ازRoobinaServer به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم iwpanel آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    165
    تشکر تشکر شده 
    1,151
    تشکر شده در
    887 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل در تمدید دامنه ی .com (نمایندگی تمدید نکرده و باید بنده جریمه بدم...؟)

سلام
    دوستان من همون سه هفته پیش 761.000 تومان پرداختم برای ریستور شدن + 160 تومان هم قبلا برای تمدید داده بودم که گفتم اونو برام برگشت بزنن که زده بودن به پنل ، وقتی جریمه رو پرداخت کردم بعدا 160 تومان رو هم دوباره از پنل کم کردن که گفتن هزینه ی جریمه جدا از هزینه ی تمدید هست ، یعنی من 160 تومن برای تمدید دادم و 761 تومن برای جریمه ، جمعا 921 تومن ، سوالم اینه این درسته یا وقتی ریستور میشه ی سال هم با همون هزینه تمدید میشه؟ اینو میپرسم ببینم اگه اضافه برداشتن این رو هم داخل متن شکایت بیارم (هنوز شکایت رو انجام ندادم)
    ممنون
    این بستگی داره
    سیاست رجیستر یا سیاست شرکت
    معمولا رجیسترها هزینه restore که میگیرند دامین باز میشه نیازی به هزینه اضافه تر نیست ولی خوب شما باید اول سیاست ها بررسی کنید

5. تعداد تشکر ها از iwpanel به دلیل پست مفید

عضو جدید amirpcp30 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    39
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iwpanel نمایش پست ها
    این بستگی داره
    سیاست رجیستر یا سیاست شرکت
    معمولا رجیسترها هزینه restore که میگیرند دامین باز میشه نیازی به هزینه اضافه تر نیست ولی خوب شما باید اول سیاست ها بررسی کنید
    ممنون ، از joker.com هست نمیدونم چطور باید چک کنم که هزینه ای جدا از ریستور باید داده بشه یا خیر

عضو دائم iwpanel آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    165
    تشکر تشکر شده 
    1,151
    تشکر شده در
    887 پست

ممنون ، از joker.com هست نمیدونم چطور باید چک کنم که هزینه ای جدا از ریستور باید داده بشه یا خیر
    ایمیل بزنید بهشون بهتون میگن

8. تعداد تشکر ها از iwpanel به دلیل پست مفید

عضو جدید ximenes آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    33
    تشکر شده در
    28 پست

سلام،
    چندین ساله با جوکر همکاری می‌کنیم. چندین هزار دامنه زیر دستمونه. تاحالا ایمیل تایید برای تمدید ارسال نشده. حتی اگر ایمیل سال‌های گذشته‌اش ارسال شده و چه تایید شده یا نشده باشه هم تاحالا اجبار به تایید برای تمدید نداشتیم.
    از طرف دیگه توی ایمیل تایید که فقط برای کاربر بار اول ارسال می‌شه نوشته که مشخصاتت رو تایید کند وگرنه دامنه(ها) ۱۴ روز بعدش غیرفعال می‌شه (نه که تمدید نمی‌شه). این اتفاق هم تاحالا برای کاربرامون نیفتاده حتی. فقط در حد تهدید یا اطلاع‌رسانی احتمالی بوده.

یه مورد هم هست همکاران اشاره کردن، اگر دامنه تمدید نشه توی بخش Module Queue یا To-do-list ذکر می‌شه اما اخیرا در بسیاری از مواقع که دامنه در جوکر ثبت یا تمدیدش انجام نشده، توی اون قسمت گزارشی ثبت نمی‌شه و باید نماینده یکی از دو مورد زیر رو انجام بده تا این موضوع رو متوجه بشه:
    ۱- سفارشات WHMCS رو چک کنه.
    ۲- لاگ‌های توی پنل جوکر رو بررسی کنه.

در خصوص بخش اول صحبت‌هایم به نظرم حق با شماست و در خصوص بخش دوم، تنها اگر توی WHMCS لاگی ثبت نشده باشه، نماینده بی‌تقصیر هست.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    8 پست

متاسفانه شرکت های درجه دو و سه ایرانی که بعضا مثل فدک میزبان نماد هم دارن بعد از مدتی کوتاه فعالیتشون تعطیل میشه سر همین قضیه هم کلاه گشادی سر ما سر همین تمدید ها رفت یه بار گفتن رجیسترار دو هفتست به مشکل خورده بعد که با رجیسترار تماس گرفتم فهمیدم به مشکل خاصی اشاره نمی کنن و می گن نماینده باید درخواست بده .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)