نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkankamangar.ir نمایش پست ها
شما کلا حالتون خوب نیست انگار
دست ما روو شده؟
مگه ***ی کردم یا فرار کردم
همینجا هستم
گفتمم شرمندم چون مشکلی بود که از دسترس من خارج بود درسته این یه اصله که باید هرکسی بکاپ بگیره ولی ما هم وظیفمون بود بکاپ رو جای امنی نگه داریم تا مشکل براش پیش نیاد
همین طور که میبینید میزبان سایت به راحتی بالا اومد چون من بکاپ میگیرفتم و بهتره هر یوزر برای سایت خودش ارزش قائل بشه و در کامپیوتر شخصیش بکاپ بگیره

الانم من با خونسردی جواب ندادم قضاوت نکن عزیز دل شما منو دیدی؟ یا عکس پروفایلمو میبینی میگی؟
من از دیروز توو شوکم ، با هیچکس صحبت نمیکنم ، انگار دنیا روو سرم خراب شد 9 سال سابقه بدون یک مشکل دیروز به خاطر یه نفر نابود شد

حرفی میزنید قبلش جلوی آیینه به خودتون بگید
کاری از من برنمیاد جز اینکه سرور هارو سریع بالا آوردیم تا کسی بکاپی داشت ریستور کنیم سرورهای امن خریدیم برای بکاپ گیری
و سرویس رایگان میدیم برای دلجویی نه چجبران این مشکل اصلا جبران پذیر نیست
در ضمن کسی فحش بده دندوناشو میریزم تو حلقش کسی حق نداره فحش بده بچه نیستیم مشکلی رخ داده میتونیم حل کنیم همین امروز دو میلیون بازگشت وجه داشتیم
یا برخی از دوستان براشون داریم دوباره سایت طراحی میکنیم
کسی هم فکر میکنه مشکلی هست میتونه شکایت کنه این حق رو داره و منم جز شرمندگی چیزی ندارم
به قول یه دوستی من خارج از ایرانم
ولی من جایی بزرگ شدم که یک ریال ندیدم کسی پول کسی رو بخوره
من پای مشکل هستم و تا دلجویی کامل مشتری پیش میرم ولی فحاشی در کار نیست چون یک حادثه بود و من صد برابر یوزر ضربه خوردم

اعتبار 9 ساله به این راحتی به دست نمیاد
شما تو حسابهای شرکت من 1 ریال تونستی پیدا کنی اینور اونور شده من شرکتو میزنم به نامت

الان یه لیوان آب بخورید و کسی رو قضاوت نکنید

منو منشن نکنید پاسخ نمیدم

سلام دوست عزیز

برا من هم قبلا این مشکل پیش اومده و میدونم چی میکشید

برای طراحی سایت در خدمتتون هستم

اگر مایل بودید پیام بدید.

دوستانی که سایتشون رو از دست دادن می تونن برای طراحی مجدد سایتشون پیام بدن با تخفیف طراحی می کنم براشون

https://t.me/Web_Design_admin

آی دی تلگرام :
Web_Design_admin

یا علی