نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: سئو کار حرفه ای میخوام

عضو انجمن only-only آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    230
    تشکر تشکر شده 
    233
    تشکر شده در
    197 پست

پیش فرض سئو کار حرفه ای میخوام

سلام
    چندتا سایت خارجی وردپرسی دارم میخوام سئو و بهینه سازیشون کنم

لطفا حرفه ای ها پیام بدن

: ID Telegram

Ahura2030@

2. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    230
    تشکر تشکر شده 
    233
    تشکر شده در
    197 پست

پیش فرض پاسخ : سئو کار حرفه ای میخوام

یعنی کسی نیست ؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    284
    تشکر تشکر شده 
    282
    تشکر شده در
    216 پست

OphoneO تلگرام .
    همه کاره و هیچکاره که میگن منم من

تشکر تشکر کرده 
    230
    تشکر تشکر شده 
    233
    تشکر شده در
    197 پست

سئو کار کسی را نداریم ؟

عضو انجمن ColdWorld آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    926
    تشکر تشکر شده 
    405
    تشکر شده در
    279 پست

دوست عزیز لطفاً خودت مطالعه کن تو ایران کسی دلش به سایت شما نمیسوزه جز خود شما ، سئو یه شغل تشریفاتی تو ایرانه یه عده (نه همه) حقه باز دور هم جمع شدن و دکون باز کردن واسه خودشون، شما اینایی که میگم رو تو سایتت رعایت کنی موفق میشی. سایت اگر خبریه دانلودیه یا .... 1 - مطلب تکراری نزن (خصوصاً متن و عنوان)2- روزانه و دقیق و برنامه ریزی شده اپدیت کنید سایتو (جوری نباشه اپدیتهای غیر منظم و دلبخواهی باشه) 3- یه کدنویس حرفه ای پیدا کنید تا سرعت لود سایت رو به حداکثر برسونه و ارورهای قالب رو حل کنه 4- هاست خوب خرید کنید( داون تایم نداشته باشه) 5- بکلینک و رپورتاژ از سایتهای خوب با کلمه کلیدی مورد نظرتون بخرید. قطعاً پیشرفت میکنید. به این حقه بازها (وباز هم میگم منظورم همه نیست) پول ندید که هیچکاری براتون نمیکنن به عنوان کسی که 10 بار بیشتر بهشون پول دادم میگم.

7. تعداد تشکر ها ازColdWorld به دلیل پست مفید

عضو جدید AlienX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    40 پست

دقیقا حرف دوستمون درسته، شما واسه سئو کردن نیاز به شخص خاصی نداری و فقط خودت هستی که میتونی سایتت رو سئو کنی چون سپردن سایت به دست شخص یا اشخاص اشتباه محض هستش و آخرش هم اون چیزی که می‌خوای در نمیاد، تقریبا ۲ سال پیش که در مورد سئو شنیدم فکر می‌کردم که واقعا کار سختی هستش و از دست خودم بر نمیاد اما با ۱ ماه مطالعه سفت و سخت تونستم پایه و اساس سئو رو یاد بگیرم و کم کم خودم روی سایت خودم کار کردم و بعد از ۵ ماه تونستم اونو بکشم به صفحات اولیه، نه از کسی کمک گرفتم نه هزینه پرداخت کردم نه بک لینک خریدم، همش کاملا رایگان انجام شد، گوگل خودش یک سری ابزار رایگان واسه تست سئو در اختیار ما گذاشته که اگه قدم به قدم با اونا جلو بری موفق میشی و همهٔ ایراد‌ها رو برطرف میکنی، تا به امروز اگه چیزی یاد گرفتم و الان دارم واسه بعضی از دوستان کاری انجام میدم همش نتیجهٔ مطالعه و آزمون و خطا روی سایت خودم بود، البته هر کسی داخل یک مورد از سئو ممکن قوی بشه که منم علاقم به سئو بر پایه بازدید اصولی بود و توسط این مورد سایت‌ها رو میکشم بالا، شما هم خودت یاد بگیری خیلی بهتره
    ارسال بازدید مستقیم از گوگل با کلمات کلیدی، افزایش CTR و افزایش رتبه و کاهش Position در گوگل
    در تلگرام با ما در تماس باشید. https://t.me/A_lien

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    50
    تشکر تشکر شده 
    142
    تشکر شده در
    97 پست

https://expertseoir.com/ بهشون پیام بدین ، تایید میشن
    لیست مشتریان خوبی دارند

10. تعداد تشکر ها از Jai به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    67
    تشکر تشکر شده 
    106
    تشکر شده در
    81 پست

انجام امور مربوط به سئو اونقدری که بعضی از دوستان میگن ساده نیست.
    بله شاید روی کلمات کلیدی که رقیب خاصی ندارن راحت تر بالا بیاید،اما مثلا چطور میخواید با امثال بامیلو،دیجی کالا و ... توی مبحث فروشگاه و یا مثلا برای کلمه کلیدی دانلود آهنگ با رقبای قوی رقابت کنید؟
    اون دوستانی هم که پول دادن به ده ها نفر و نتیجه نگرفتن مقصر خودشون بودن که اشخاص دارای صلاحیت رو انتخاب نکردن.هستند شرکت ها و افرادی که در سئو کاملا تخصصی کار می کنن و کارشون هم تضمینیه.
    این صحبت ها مثل اینه که یک نفر تاپیک درخواست طراحی سایت بده، بعد بیایم بگیم نیاز نیست کار رو به کسی بسپارید خودتون یاد بگیرید طراحی سایت رو.شما 3 4 سال باید کاری رو مرتب انجام بدید تا درش به جایگاه قابل قبولی برسید.طراحی سایت،دلالی،سئو یا ... تفاوتی نداره.
    ضمنا اگه مثل اکثر کاربران اینجا که کار با کیفیت اما مفت و مجانی میخوان و فکر می کنید با 200 300 تومن نتیجه میگیرید باید بگم همین الان خودتون رو آماده کنید که کار رو بدید به چند نفر دیگه!!
    چون سئو حرفه ای و اصولی هزینه ش بالاست به خصوص اگه بخواید مثلا توی مبحث هاستینگ،فروشگاه یا... بالا بیاید باید کار رو بدید به کاردون.انتظار نداشته باشید با تاپیک زدن توی انجمنی مثل وب هاستینگ تاک نتیجه بگیرید.

عضو انجمن AMIB آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    131
    تشکر شده در
    106 پست

بعضی دوستان که می‌فرمایند سئو کار راحتی است و خودتان می‌توانید انجام دهید، بله برای کلمات ساده کار سختی نیست
    ولی روی کلمات پر رقابت، کار به شدت تخصصی هست و طبیعیه که با خرید چهار تا بک لینک توی سایت‌های موسیقی و نصب دو تا افزونه و بولد کردن چهار تا کلمه و کامنت اسپم فرستادن توی سایت‌های دیگر، قرار نیست کسی به جایی برسه

بخش فنی سئو داخلی نکات بسیار ریزی دارد که وقتی شما خودتان یا افرادی که با مبالغ اندک کار سئو برایتان انجام می‌دهند، نه تنها آن‌ها را نمی‌دانند بلکه اگر بدانند، توانایی انجام آن را هم ندارند

نه تنها سئو بلکه برای هر کاری، مقدار سرمایه‌ای که می‌گذارید با بازخوردی که انتظار آن را دارید نسبت تقریبا مشخصی دارد
    انتظار نداشته باشید که مثلا با ۲۰۰ هزار تومان سرمایه گذاری( مالی یا زمانی ) درآمد ماهیانه ۱۰ میلیون تومان داشته باشید
    اگر به این سادگی باشد، قطعا افراد دیگری هم آنقدر این کار را تکرار می‌کنند تا نسبت سود به مقدار مشخص برسد.

در نتیجه اگر می‌خواهید در سئو کلمات سخت به نتیجه برسید یا باید مبلغ قابل توجهی را صرف کنید یا اینکه تخصص شما آنقدر زیاد باشد که ارزش آن معادل هزینه‌ی مادی معادل بشود

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)