صفحه 13 از 49 نخستنخست ... 39101112131415161723 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 488

موضوع: تحریم ایرانیان توسط ریسلو از 18 جولای ( 27 تیر 96 ) + جایگزین

عضو جدید Bozurg آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    93
    تشکر شده در
    51 پست

پیش فرض پاسخ : تحریم ایرانیان توسط ریسلو از 18 جولای ( 27 تیر 96 ) + جایگزین

نقل قول نوشته اصلی توسط mri_6889 نمایش پست ها
    مهم نیست. چون افرادی که اینجا هستند، اکثراً حرفه‌ای و فروشنده دامین هستند. اینها هیچ وقت نمیان بروند رده چهارم و پنجم زنجیره دامین قرار بگیرند و فروشنده دست چندم بشوند. پس این دوستان فقط دارند آب توی هاون میکوبند.

- - - Updated - - -

یافتم یافتم. این reg.ru یک سایت انگلیسی هم داره به نام reg.com و قیمت مناسب داره. کاملاً انگلیسی هست و قیمتها هم به دلار. از کلیه سیستم‌های پرداخت روسی مثل وب مانی هم پشتیبانی میکنه. اون nic.ru هم گزینه خوبی هست که خیلی وقته خودم دارم باهاش کار میکنم فقط اشکالش این هست که قیمتهاش به روبل هست نه به دلار.
    مشکل فکر کنم حل شد. حالا Resello دیگه باید بره کشک بسابه.

- - - Updated - - -

این جریان TuCows رو میشه دقیق‌تر توضیح بدی؟ چرا هیچ وقت خوب نبوده؟ تحریم کرده تا حالا؟ اذیت کرده؟ بچّه بدی بوده؟ کیفیت نداشته؟ تجربه‌ای داری؟
    جریان نور چشمی چیه؟ یعنی اونها با TuCows رفیق شدن از قدیمها و کاریشون نداره؟

مسئله فقط سایت انگلیسی نیست، عین وب مانی که بیشتر اسنادش روسی هست و خیلی هاش انگلیسی نیست و کلا کار کردن باهاش سخته اینم اونجوری هست

در مورد TuCows هم چون قرار نیست بحث سیاسی کنیم سر بسته میگم، سرمایه شرکت یه ارتباطی به نورچشمی های داخلی داره و چند نفری که باهاش قوی کار میکنن هم اینجا هستن هم اونجا

2. # ADS

عضو انجمن Kian آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    524
    تشکر شده در
    340 پست

یکی از دوستان در یه تاپیک دیگه متن جالبی ارسال کرده :

من تلفنی باهاشون صحبت کردممنظور اینه که به صورت قدم به قدم تمام امکانات مربوط به ایرانی ها رو حذف خواهند کرد
    گفتم واقعا عجب شجاعتی دارید که حجم عمده مشتری هاتون رو پس میزنید. گفت چند صد هزارتا بیشتر نیستن ایرانی ها!!!

گفت داریم سعی میکنیم یه پارتنری پیدا کنیم که بتونیم دامین ها رو به اون منتقل کنیم ولی هنوز خبری نیست
    ظاهرا خودشو متاسف و متاثر نشون میداد

به نظرم میاد اینا میخوان از آب گلالود ماهی بگیرن
    دارن مردم رو مجبور میکنن که طی یک ماه تا میتونن دامین ها رو از ترس قیمت بالا تمدید کنند بعدش هم میگن طی مذاکرات انجام شده مشکل برطرف شد!!! یا این که حالا انتقال بدید به فلان شرکت که شریک ماست و موقع انتقال هم باید یک سال شارژ کنید...
    کلا فکر کنم تله پوله
    لینک مطلب
    باران که می بارد تو می آیی --*-- باران گل، باران نیلوفر
    باران مهر و ماه و آئینه --*-- باران شعر و شبنم و شبدر

4. تعداد تشکر ها از Kian به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    48
    تشکر تشکر شده 
    57
    تشکر شده در
    46 پست

من که اگه قفل ترانسفر ها باز بشه سریعا منتقل میکنم به یه جای مطمئن تر. ولی اوضاع جالب نیست. هر ساله هم داره سخت تر میشه. اون از ریسلر کلاب. این از ریسلو ضمانتی نیست که سال بعد دوباره این مشکل جای دیگه ای پیش نیاد به نظر من بهتره هر مشتری ای 2 تا دامین حداقل برای سایتش داشته باشه. هم دات ای ار هم دات کام یا هر چیز بین المللی که مشتری ها رو با هر دو دامنه اشنا کنه. اینطوری اگه روزی یه دفعه کلید دات کام رو زدن و خاموشش کردن سایت اون بنده خدا دان نمیشه و مشتری ها پیداش میکنند. ولی واقعا متاسفم برای خودمون که 1 هفته است اسیر داستانی هستیم که در اونور اب یه بچه 7 ساله هم اسیرش نمیشه. به چه جرمی ؟ ایرانی بودن !! مگه ایرانی چه گناهی کرده که باید همش در فشار و استرس باشه واسه یه دامین خریدن اینقدر اذیت بشه

عضو جدید mr.admin24 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    11
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Kian نمایش پست ها
    یکی از دوستان در یه تاپیک دیگه متن جالبی ارسال کرده :

لینک مطلب
    جناب کیان از آنجا که من نمی توانم پیام خصوصی ارسال کنم لذا نتوانستم پاسخ شما را بدهم متاسفم

7. تعداد تشکر ها از mr.admin24 به دلیل پست مفید

عضو انجمن ColdWorld آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    926
    تشکر تشکر شده 
    405
    تشکر شده در
    279 پست

دوستان این آدرس برای کدوم رجیسترر است : www.PublicDomainRegistry.com ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    71
    تشکر تشکر شده 
    260
    تشکر شده در
    156 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad201 نمایش پست ها
    من که اگه قفل ترانسفر ها باز بشه سریعا منتقل میکنم به یه جای مطمئن تر. ولی اوضاع جالب نیست. هر ساله هم داره سخت تر میشه. اون از ریسلر کلاب. این از ریسلو ضمانتی نیست که سال بعد دوباره این مشکل جای دیگه ای پیش نیاد به نظر من بهتره هر مشتری ای 2 تا دامین حداقل برای سایتش داشته باشه. هم دات ای ار هم دات کام یا هر چیز بین المللی که مشتری ها رو با هر دو دامنه اشنا کنه. اینطوری اگه روزی یه دفعه کلید دات کام رو زدن و خاموشش کردن سایت اون بنده خدا دان نمیشه و مشتری ها پیداش میکنند. ولی واقعا متاسفم برای خودمون که 1 هفته است اسیر داستانی هستیم که در اونور اب یه بچه 7 ساله هم اسیرش نمیشه. به چه جرمی ؟ ایرانی بودن !! مگه ایرانی چه گناهی کرده که باید همش در فشار و استرس باشه واسه یه دامین خریدن اینقدر اذیت بشه
    من میگم دوستان باید در توییتر و شبکه‌های اجتماغی و خبرگزاری‌ها تحت این عنوان که وب فارسی داره به خاطر تحریم نابود میشه و دیگه ایرانی‌ها نمیتوانند حتّی یک سایت داشته باشند، اطّلاع رسانی کنید. متأسفانه هیچ کس به جز حرفه‌ای‌های هاستینگ از این جریان تحریم برای دامین و هاستینگ خبر ندارند. شاید اینطوری، همانطور که با اطّلاع رسانی دست کم ofac در زمان اوباما به بهانه لزوم ایجاد امکان ارتباط برای ایرانی‌ها خدمات ارتباطی مثل یاهو و... رو از تحریم مستثنی کرد، این مورد رو هم مستثنی کنه. اینجوری که ما هی از این شرکت به اون شرکت کوچ کنیم، فایده نداره. باید قضیه با چیزهایی مثل توییتر، ایمیل به ofac، اطلاع رسانی در روزنامه‌ها و... به بحث گذاشته بشه و همگان از وضعیت ناپایدار وب فارسی مطّلع بشوند تا بشه کار ریشه‌ای کرد. الان تمام بار این مشکل بر روی دوش شرکت‌های هاستینگ بیچاره هست و کسی هم خبر نداره. یک هشتگ معین کنید و در توییتر و فیسبوک و تلگرام و... اطّلاع رسانی هماهمگ داشته باشید. میشه از هشتگ #فناتحریم هم که همین الان وجود داره برای این موضوعات، استفاده کرد. حتّی این موضوع رو باید به زبان انگلیسی در شبکه‌های اجتماعی با عنوان در خطر بودن وب فارسی و جلوگیری از گردش و نشر آزاد اطلاعات(همون چیزی که آمریکا ادعا میکنه) به وسیله تحریم‌ها مطرح کرد.
    همین گوگل و... خیلی از سرویسهاشون رو از طریق پیگیری رسانه‌ای و ایمیلی ایرانی‌ها آزاد کردند. دیگه شرکتهای دامین و هاستینگ و دیتاسنتر که از گوگل بالاتر نیستند.
    من میگم از سایتهایی مثل زومیت و دیجیاتو و خبر آنلاین و روزنامه دنیای اقتصاد(بخش IT) و هفته نامه فناوران و ... باید در این زمینه کمک بگیریم. حتّی انحمن کسب و کارهای اینترنتی و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای به عنوان تشکّل‌های موجود IT هم میتوانند بیانیه بدهند و اطلاع رسانی کنند.
    موضوع هم مربوط به ریسلو تنها نمیشه. باید عنوان کنیم که تقریباً هیچ شرکت ثبت دامنه و هاستینگ معتبری حاضر به همکاری با ایرانی‌ها نیست. حتّی ریسلو و هر دفعه ایرانی‌ها محبور میشوند که عین کوچ رو دامنه‌هاشون و هاست خودشون رو جابجا کنند.
    ویرایش توسط mri_6889 : July 17th, 2017 در ساعت 00:16

10. تعداد تشکر ها ازmri_6889 به دلیل پست مفید

عضو جدید Bozurg آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    93
    تشکر شده در
    51 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ColdWorld نمایش پست ها
    دوستان این آدرس برای کدوم رجیسترر است : www.PublicDomainRegistry.com ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    resellerclub

12. تعداد تشکر ها از Bozurg به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    71
    تشکر تشکر شده 
    260
    تشکر شده در
    156 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Bozurg نمایش پست ها
    مسئله فقط سایت انگلیسی نیست، عین وب مانی که بیشتر اسنادش روسی هست و خیلی هاش انگلیسی نیست و کلا کار کردن باهاش سخته اینم اونجوری هست

در مورد TuCows هم چون قرار نیست بحث سیاسی کنیم سر بسته میگم، سرمایه شرکت یه ارتباطی به نورچشمی های داخلی داره و چند نفری که باهاش قوی کار میکنن هم اینجا هستن هم اونجا
    در مورد سایت reg.com من بهشون تیکت دادم که قسمتهایی از سایت انگلیسی رو که همچنان به زبان روسی هست، به انگلیسی برگردانند. اگر که میخواهند مشتریان بین المللی داشته باشند. همچنین بهشون گفتم تعداد زیادی از ایرانی‌ها اگر این کار رو انجام بدهند، دوست دارند که مشتری و ریسلرشون باشند(حسّ منفعت طلبی‌شون رو تحریک کردم). حالا باید ببینم چی میشه؟ ضمناً فعلا برای افزایش موجودی اکانت از طریق WbMoney و Yandex Money توی این سایت باید از طریق نسخه روسی وارد شوید و دوباره به نسخه انگلیسی برگردید. این رو هم تیکت دادم که به نسخه انگلیسی اضافه کنند گزینه WebMoney و Yandex رو. الان در نسخه انگلیسی فقط PayPal و Credit Card داره. البتّه میشه از طریق نسخه روسی با وبمانی افزایش موجودی داد و توی نسخه انگلیسی استفاده کرد.
    ضمناً این سایت مشکلی که فعلاً داره این هست که حسابداری‌شون بر اساس روبل هست. یعنی با وجود اینکه قیمتها رو در نسخه انگلیسی به دلار میزنه، ولی این در واقع به روبل تبدیل میشه و موجودی حساب شما هم به روبل هست. بعداً البتّه اگر بشه باهاشون کار کرد، میشه ترغیبشون کرد که حسابداری خودشون رو ببرن روی دلار در سایت انگلیسی. درسته که گزینه چندان جالبی نیست ولی در حالتی که اپشن‌های مناسب دیگری هم یافت بشه که دردسر پرداخت و... هم نداشته باشه. متاسفانه یافت نمیشه.
    پی نوشت: من یک گزینه توی جبل اطّارق (Gibraltar) پیدا کردم که زبان سایتش هم انگلیسی هست. وبمانی و بیت کوین هم ساپورت میکنه. خلاصه خوشحال شدم. ولی رفتم توی ثبت نامش و دیدم که در لیست کشورهاش، ایران نیست. یعنی تحریم. یعنی حتّی شرکت توی جبل الطّارق که یک جزیره هست، ما رو تحریم کرده. اوضاع اینطوریه که سایتهای روسی رو پیشنهاد میدهم. این سایته جبل الطّارقی که گفتم، اینه: https://www.alpnames.com
    ویرایش توسط mri_6889 : July 17th, 2017 در ساعت 00:38

14. تعداد تشکر ها ازmri_6889 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    21
    تشکر شده در
    12 پست

نمی دونم چقدر می تونه مفید یا موثر باشه ولی شاید اگر شکایت کنیم به ICANN بتونن اونها فشاری بیارن روی ریسلو و Realtime Registrar تا این مشکل حل بشه. به قول یکی از دوستان لااقل حالا که خودشون مسبب ایجاد مشکل هستن ، مثل ریسلر کلاب همه کارها رو خودشون انجام بدن و ببرن به یک رجسترر دیگه. باز خدا خیر بده ریسلر کلاب رو که چقدر مودبانه از بابت اون موضوع در اون زمان عذرخواهی کرد و بعدش هم خودش همه کارهای بعدی رو انجام داد. این ریسلو که از اولش هم کسی دل خوشی ازش نداشت. اون از پشتیبانیش ، اون از قیمت هاش اینم از این داستان جدیدش.
    من سایت ICANN رو بررسی کردم و دوستانی که فکر می کنن شاید بشه از این طریق کاری کرد اگر تمایل داشتن به این صفحه سر بزنن
    https://www.icann.org/complaints-office

یک فایل PDF به آدرس https://www.icann.org/en/system/file...26apr17-en.pdf رو باید دانلود کنید و پر کنید و بعد به آدرس complaints@icann.org شکایت خودتون رو ارسال کنید
    شاید این تنها کاری باشه که فعلا میشه انجامش بدیم ...

16. تعداد تشکر ها ازmbsmt به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    10 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.admin24 نمایش پست ها
    دامنه های خودم به name.com می برم 10 ساله مشکلی باهاشون ندارم. با پشتیبانیشون ارتباط خوبی داریم حتی گفتم ایرانی هستم یه سری توصیه کردن که تو این 10 سال مشکلی نداشتم.

دامنه های مشتریامون رو می بریم onlinenic چون پنل قدیمی و معتبر داشتم همونو استفاده می کنم . پشتیبانیشون هم حداقل با احترام و به صورت چت پیگیری می کنه مشکل فنی هم باهاشون نداشتم.

- - - Updated - - -

با توجه به تجربه ای که دارید حالا ما خبط کردیم نزدیم آیا راه حلی هست به خودشون تیکت زدم دو روزه که وضعیت open هست یعنی حال نکردن یه جواب آماده بدن که بابا ما دیدیم یا فلان
    راهکاری که پشتیبان نیم بهتون گفتن چی بوده ؟

صفحه 13 از 49 نخستنخست ... 39101112131415161723 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)