صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 26

موضوع: بهترين هاستينگ ايران

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    12 پست

پیش فرض پاسخ : بهترين هاستينگ ايران

[QUOTE=agrb.siyah;1542364]من دو ساله از طلاهاست ، هاست پربازدید خریدم تا حالا نه مشکلی پیش اومده نه نیاز به پشتیبانی داشتم.
    اگر بخوای دردسر نکشی از اینجا بخر وسلام

- - - Updated - - -

از سایتایی که اطلاعات کامل نمیدن خوشم نمیاد. فقط نوشته هاست لینوکس ماهی 45 تومان خرید!

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    123
    تشکر تشکر شده 
    30
    تشکر شده در
    27 پست

اگر به دنبال میزبان مناسب برای خود هستید تنها راه پرسش و جستجو هست.

اگر نظر بنده رو بخواید من چندین سال هست با میهن وب هاست کار کردم.. واقعا عالی هست و درجه 1 از لحاظ پشتیبانی و سرویس هایی که ارائه می دن با مناسب ترین قیمت

البته هاستینگ ها براساس تعداد مشتری و سرویس های فروخته شده ، رنک الکسا هم رتبه بندی می شن که همه اینها باز برمیگرده به نوع محصولات و استراتژی خود شرکت.

4. تعداد تشکر ها از quest به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    115
    تشکر تشکر شده 
    85
    تشکر شده در
    54 پست

معیاری برای بررسی " بهترین هاستینگ " وجود ندارد

و هر کسی از یه سرویس دهنده ای خوشش میاد و راضیه !

(( همه یه جورایی خوبن ! ))

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    12 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hoster نمایش پست ها
    معیاری برای بررسی " بهترین هاستینگ " وجود ندارد

و هر کسی از یه سرویس دهنده ای خوشش میاد و راضیه !

(( همه یه جورایی خوبن ! ))
    من به عنوان یک کاربر میگم اکثرا یجورایی بدن!! واقعا هنوز هاست عالی و بی نقص ندیدم.هر هاستی باید دلیلی داشته باشه تا نری سمتش

عضو جدید Geravand79 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    113
    تشکر تشکر شده 
    53
    تشکر شده در
    37 پست

نظر شخصی بنده نت افراز و هاست دی ال هستش.
    دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ / ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ ...

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    607
    تشکر تشکر شده 
    404
    تشکر شده در
    278 پست

نت افراز

9. تعداد تشکر ها از mohsen1771 به دلیل پست مفید

عضو جدید farawebhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    18
    تشکر شده در
    17 پست

سلام دوست عزیز
    اکثر همکاران خوب هستن و معمولا سرویس ها باهم تفاوت زیادی نداره

فرستاده شده از KIW-L21ِ من با Tapatalk

عضو انجمن trust toiler آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    211
    تشکر تشکر شده 
    102
    تشکر شده در
    84 پست

[QUOTE=saeed.5570;1542471]
    نقل قول نوشته اصلی توسط agrb.siyah نمایش پست ها
    - - - Updated - - -

از سایتایی که اطلاعات کامل نمیدن خوشم نمیاد. فقط نوشته هاست لینوکس ماهی 45 تومان خرید!
    برعکس دوست عزیز، اتفاقا کامل ترین اطلاعات رو همین طلاهاست میده !

اینجا رو مشاهده بفرمایید : http://www.talahost.com/product/Porbazdid-5G.htm
    شما وقتی روی محصول کلیک کنید، اطلاعات فوق کامل به نمایش در میاد
    ویرایش توسط trust toiler : June 30th, 2016 در ساعت 04:22

عضو انجمن Farid Saadat آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    816
    تشکر شده در
    599 پست

به نظر من بهترين كيفيت و سرعت و پشتيباني رو شركت هاي نوپايي دارن كه مديرانشون رو ميشناسين يا معلومه كه بلدن. اين افراد كم ستيت زير سرورشون هست و شما ميتونين كيفيت بهتري دريافت كنين. بازم نظر من بود ( فقط هم درباره ي هاستينگ).
    موفق باشيد

Sent from my iPhone using Tapatalk
    کارشناس سئو، مشاور خدمات و خرید سرور

عضو دائم majidisaloo1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed.5570 نمایش پست ها
    جناب عیسی لو درست میفرمایند . واقعا نمیشه .ممکنه یک کاربر تجربه بدی داشته باشه یک کاربر تجربه خوب.ولی منم میخوام تجربه شخصیمو بگم.من الان روی سرور ایران سرور هستم. پشتیبانی بسیار عالی و سریع . اپتایمش عالی 100 درصد بوده تا الان .ولی سرعتشون عالی نیست .من سرویس ورد پرس رو ازشون گرفتم ماهی 30 تومن .وب سرور لایت اسپید هارد ssd و ovh فرانسه . ولی در داخل مدیریت سرعتم معمولیه و عالی نیست.سرعت سایت هم همینطور . اونم عادیه و عالی نیست.میدونم که این مورد قطعا بر میگرده به تنظیمات و کانفیگ ولی ایران سرور به حد عالی هیچ وقت نمیرسه . نت افراز سرعت سایت نزدیک عالی هستش ولی باز محدودیت های زیادی اعمال میشه و بعضی توابع رو نمیذارن افزایش بدی .ولی خب ایران سرور هر چی بگی میگن چشم . تجربه بعدیم در مورد سرور جناب عیسی لو هست. اینقدر تعریفشونو شنیدم دوست داشتم برم روی سرور ایشون .هاست اشتراکی پربازدیدشونو سفارش دادم به ماهی 22 تومن. خیلی جالب بود واسم. به php.ini دسترسی کامل دادن و سرعت پاسخ دادن تیکت در حد فضایی عالی بود .اماااا..... تیکت هایی که من میدادمو نمیخوندن اصلا .من مثلا چند بار یک فایلو میفرستادم بعد میگفتن اون فایلو بدین که واقعا بهم برخورد.وقتی هم انتقال دادن سایتمو از ایران سرور تمامی لینک ها بروکن شد و کارایی سایت هم خیلی پایین اومد و با مدرک جی تی متریکس به خودشونم نشون دادم.یک حالت خاصی بود . حس کردم میگن همین که هست میخوای بخوای میخوای نخواه !!! در خواست لغو سرویس رو دادم که تمام مبلغو روز بعدش برگردوندن و واضح بود شهرت جناب عیسی لو بخاطر حسن نیتشون و صداقت واقعا حقیقی بوده .میهن وب هاست هم کیفیت و قیمتشون عالیه و پشتیبانیشونم متوسطه و بدیش اینه توابع php.ini رو افزایش نمیدن و بعضیا مثل من ممکنه به مشکل بخورن
    نتیجه گیری کلی من اینه :
    ایران سرور : کیفیت متوسط پشتیبانی عالی اپتایم 100
    نت افراز کیفیت عالی پشتیبانی عالی اپتایم 100 ولی عیبش محدودیت خاص های خاص برای افزایش بعضی مقادیر مثل max input time
    انلاین سرور : پشتیبانی بسیار عالی کیفیت برای من ضعیف ( ممکنه برای خیلی ها مشکلات من پیش نیومده باشه ولی کیفیتشون بی نقص باشه من فقط در مورد خودم گفتم ) اپتایم هم قسمت نشد چک کنم .ولی چیزی که منو واقعا شیفته خودش کرد شخصیت خود جناب عیسی لو و صداقت کاریشون بود ولی واقعا لازمه یه رسیدگی به کارمندا بکنن .جسارت نباشه بهشون ولی حس کردم دانش فنی کارمنداشون مقداری پایینه
    میهن وب هاست هم کیفیت بسیار عالی پشتیبانی متوسط اپتایمش 99 هست و بعضی وقتا دیدم دان میشه و بدیشون هم محدودیت شدید هاستشون برای تغییر برخی توابع .حسنشون هم قیمت ارزونشون سالی 30 تومن !!!
    اینا نظرای شخصی بود
    شاد و پیروز باشید
    با سلام
    بنده با توجه به بازگشت هزینه و تام پروفایلتون سعید تونستم تیکتتون رو پیدا کرده و شما را شناسایی بکنم و تیکت هاتون رو مشاهده بکنم
    من اندک مشکلی در همکارانم نمیبینم اگر اجازه بدهید تیکت های شما را به صورت عمومی در همین تاپیک با پاسخ همکارانم بفرستم و خودتان با مرور تیکت ها متوجه مشکل خودتان بشوید :
    چیزی که میگین اصلا دقت نمیشد و چند بار فرستادیم اشتباه از جانب شما بوده است . همکاران ما به شما گفتند لینک گزارش جی تی متریکس را ارسال بکنید شما فایل PDF که استناد ندارد به دلیل اینکه قابل تغییر است و ما اصلا بهش نگاه هم نمیکنیم را ارسال کردید که دوباره همکارم گفتند لینک گزارش را بفرستید .... پس این مشکل ما نیست بلکه این مورد مربوط به عدم مطالعه دقیق شما و عدم پاسخ درست به تیکت ها از جانب شما بوده است
    مورد مربوط به کانفیگ هایی که خواستید را همکارانم انجام دادند هم فکر نمیکنم مشکلی داشته باشید . مورد مربوط به پی اچ پی کانفیگیور و رم اختصاصی و مجازی را نیز همکارانم به شما آموزش دادند که چه چیزی هست و چه چیزی نیست .
    مورد لینک های شکسته شما مربوط به ما نیست ، هر چیزی فایل بک آپ شما باشد همان انتقال میابد و شما میتوانید لینک هایی که وجود دارد را بررسی بکنید احتمالا شکسته هستند .
    انتقال سایت شما را نیز همکارانم انجام داده اند و فکر نمیکنم مشکلی در روند انتقال داشته باشید .
    سایت شما در جی تی متریکس از نظر سروری هیچگونه مشکلی نداشته است بلکه مشکل شما مربوط به تصاویر و کانتنت های شماست که به سایت شما مربوط می باشد
    گزارش جی تی متریکس سایت شما :
    https://gtmetrix.com/reports/smilehyper.ir/m8iCXqZW
    در ارتباط با اینکه چرا سرعت لود متفاوت است این مورد به عوامل بالایی مرتبط است ، کشوره سروره شرکت قبلی با کشور سرور فعلی شما صد در صد متفاوت است . ارتباط کشور سرور های ما با ارتباط کشوره سرور های شرکت قبلی با سرور های جی تی متریکس که در Vancouver, Canada هستند متفاوت است پس نمیشه مقایسه یکسانی از آنها داشت
    برای مثال از آلمان و دیتاسنتر هتزنر پینگ به کانادا 200 میلی ثانیه است ولی از فرانسه به کشور کانادا 120 میلی ثانیه است و این زمان لود را تغییر میدهد در صورتی که مثلا اگر سرور تست جی تی متریکس در آلمان قرار گیرد و شما سایت رو روی دو سرور آلمان و فرانسه تست بکنید طبیعتا سرعت لود در سرور مربوط به آلمان بیشتر است پس نمیشه قضاوتی در ارتباط با این مورد داشت .
    قضاوت های جی تی متریکس تنها در موارد وجود مشکل سندیت دارند .

همچنین شما دو کنترل پنل جدای دایرکت ادمین و سی پنل را دارید مقایسه میکنید با دو ساختار مختلف که این دلیل دیگر تفاوت هاست .

موفق باشید
    عیسی لو
    ویرایش توسط majidisaloo1 : June 30th, 2016 در ساعت 12:59
    شرکت میزبان داده پاسارگاد با نام تجاری آنلاین سرور | شماره ثبت : 5315 | تلفن تماس : 54634 - 021 | onlineserver.ir
    آدرس : تهران -شهریار-خیابان مصطفی خمینی(کرشته) - پلاک 101 - مجتمع اداری نور-طبقه 3 -واحد 12

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)