نقل قول نوشته اصلی توسط sadrafilm نمایش پست ها
با سلام
ادرس سایت من در امضا هست
دوستان سئو کار ماهر لطفا چک کنن ببینن وضعیت چطوره و اگر لازم به سئو در این برهه از زمان بود لطفا راهنمایی و قیمتهاشون رو اعلام کنن
بدلیل تازه تاسیس بودن سایت که حدود 1 ماه میشه و مطالب کمه نیازمند سئو اگر باشد نظرمان بر هر چه کمتر بودن هزینه و نتیجه رضایت بخش هست
ورودی گوگل ما خیلی کمه
با تشکر از دوستان
فقط خواهشا اماتورها اسپم ندن

راستی یک مورد هم یادم رفت بگم
یکی از دوستان برای پیدا کردم بهترین سئو کار دلیل منطقی رو گفتن و اون اینکه کلمه سئو و بهینه سازی سایت رو در گوگل سرچ کنیم و اولینها مطمینن بهترینن
این هم نظر منطقی بود پیش من هر چند باز هم در صدی خطا داره
چون سایت و افراد سئو کار مسلما رو این کلمه کلیدی کار کردن و هر که بهتر کار کرده باشه در رقابت گوگل در صفحه اوله و خوب معلومه حرفه ای هست
فقط مشکل من قیمتهای نجومی بعضیها هست
با تشکر
درود

شاید یک نکته را باید دقت کنید که شرکتی که 15 فیلد کاری دارد و یکی از آن ها کار سئو باشد ممکن است بر روی یک کلمه یا چند کلمه به جز کلمه کلیدی که شما می فرمایید کار کرده باشد. البته کسانی که استاد فن هستند

با چند سایت بررسی موارد سئو و مشاهده کدهای قالب و نوع مدیریت محتوا و ... یک سایت براساس اصول سئو نوشته شده است یا خیر.

امر سئو یکی از گران ترین خدمات در نت جهان است و شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو همواره نیاز مشتریان را در ارائه قیمت های بالا مطمح نظر دارند. به عبارت ساده تر نیاز شما را به خدماتشان می دانند پس قیمت ها...

البته بدیهی است با هزینه ای که انجام می شود (البته اگر اصولی باشد!!!) ورودی افزایش می یابد و به تبع آن ، با افزایش فروش هزینه شما بازگشت می یابد. امر سئو یک موضوع سرمایه گذاری است.

امیدوارم همواره موفق باشید