سلام دوستان
من می دونم که وب سرور Nginx قادر به اجرای Rewrite Rule های آپاچی نیست اما می خواستم بپرسم که اگر Nginx را به صورت Reverse ***** بر سر راه آپاچی نصب کنیم یعنی هر دو فعال باشند بازم سرورمون امکان اجرای فایل های .htaccess که به روش Rewrite Rule آپاچی نوشته شده را نداره؟
این موضوع برای من خیلی مهمه چون می خوام از سرورم هاست هم بفروشم و مطمئناً هیچ یک از کاربران با Rewrite های Nginx آشنا نیستند حتی می تونم به جرات بگم بیشتر کاربران حتی به Rewrite های آپاچی هم آشنا نیستند و ترفند های مختلف را از سایت های مختلف پیدا می کنن و در فایل .htaccess قرار میدن تازه نکته دیگه هم اینه که مثلاً افزونه های قدرتمند امنیتی بعضی از CMS ها مثل وردپرس فایل .htaccess را بر پایه Rewrite های آپاچی می نویسن و اگر سرورم قادر به اجرای این کد ها نباشه یعنی این افزونه ها از دم بلااستفاده هستند.
سوال من فقط اینه که آیا سرور من در حالت نصب بودن Nginx به صورت Reverse ***** هم نمی تونه Rewrite های آپاچی را اجرا کنه؟ یا به دلیل اینکه Nginx سر راه آپاچی قرار گرفته Rewrite های هر دوشون اجرا میشن؟
هر چی در اینترنت و همین انجمن گشتم پاسخ این سوال را پیدا نکردم امیدوارم این جا یکی این سوال خیلی ساده را جواب بده.

با تشکر