نقل قول نوشته اصلی توسط almandata نمایش پست ها
سلام
ینی هیچ امکانی نداره؟!

فقط یکم هزینه بر هستش

نویسنده مطالب اختصاصی

فعالیت در شبکه های اجتماعی

و............
حرف شما درسته ولی باید توجه داشت ( همونطور که از بنده هم بهتر میدونید ) ، یکی از اصلی ترین و مهم ترین فاکتور های موجود برای گوگل، قدمت دامین هستش. ایشون با دامین جدید، حداقل 2 سال باید فول کار کنند روی سایتشون تا به نتیجه دلخواهشون برسن مخصوصا تو این کلمات کلیدی. اما اگر کسی رو میشناسید که سایت رو با روش های قانونی سئو ( نه روش های غیر مجاز که سایت رو پنالتی میکنه ) بیاره صفحه 1 و تعهد هم بده که میاره، من خودم خریدار هستم!
در مورد نویسندگی هم عرض کنم بسیار مهمه و حرفه بنده هم همین هست، ولی از اونجایی که با سایت های زیادی کار کردم ( از جمله سئوکاران )، در مورد سئو اطلاعاتی دارم و وقتی عرض میکنم امکان ندارد، واقعا ممکن نیست مگر اینکه سایتشون تازه تاسیس نباشه و قبلا هم سابقه پنالتی شدن نداشته باشه. مواردی که فرمودید اگر به بهترین شکل انجام بشن، حدقل 1.5-2 سال بعد شاید به صفحات برتر بیان.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط a1994n1373 نمایش پست ها
خوب پس اینهمه سایتی که الان صفحه اولن چیکار کردن ؟؟؟؟
اونها قدمت زیادی داره سایتشون ، سال ها هست دارند روی سایت هاشون کار میکنند. بنده هم عرض کردم حدود 2 سال زمان میبره حداقل و یک سئو کار خوب بخواهد روی سایتتون کار کنه، حداقل ماهی 600-700 میگیره ازتون. اگر ماهی 700 تومان به مدت 2 سال دائمی خرج کنید بله، به صفحه برتر میایید ولی 2 سال ، حداقل هستش ( با کلمات کلیدی پر رقابتی که شما فرمودین البته )