باسلام
بنده سوالی برایم پیش امده ، با عدم رعایت قوانین توسط کاربر چه کار کنم؟
شایع ترین بندهای که نقض میشود:
1)ثبت نام با اطلاعات واقعی : در قوانین ذکر شده که درصورت ثبت نام با اطلاعات غیر واقعی سرویس ها مسدود میشه + مسئولیتش با کاربر هست + درزمان ثبت نام هم یکی از موارد که باید کاربر تیک بزنه همین هست که تایید میکنه که اطلاعات واقعی هست (البته با اجازه از روبینا سرور تقلید شده!)
2)عدم راه اندازی چت روم : بنده چندین بار به روش های مختلف حتی به روش قرارا دادن این مورد در زمان سفارش که کاربر باید تایید کنه اطلاع رسانی کردم جالبه در یک سری سرویس ها اخر فرم سفارش قسمتی هست که موضوع سایت رو از کاربر میخواد، کاربر چند خط بالا تر تیک چت روم و شبکه ی اجتماعی ممنوع است ) را زده ولی به راحتی در این فیلد وارد میکند (موضوع سایت : چت روم)
3)تمامی کاربران موضف به بکاپ گیری هستند : بنده تعدادی بکاپ در سرور جدا و همچنین تعدادی در سرور اصلی (هم فول بکاپ و هم دیتابیس خالی ) دارم اما با وجود این ممکن است مشکلی برای بکاپ ها پیش بیاید برای همین از کاربر خواسته شده که بکاپ بگیرد اما تا الان هیچ کاربری اقدام به این کار نکرده است (با وجود تذکرات مختلف حتی از طریق پیام داخل دایرکت ادمین برای این که در صورت عدم مشاهده در سایت و ... باز هم در دایرکت این پیام وجود داشته باشد.

موارد بیشتری هم هست که از بیان ان ها صرفه نظر میکنم
حال نظر شما چیست؟ راهکار چیست؟ ایا همه ی اکانت هایی که مثلا با اطلاعات غیر واقعی ثبت نام کردند را مسدود کنم ؟ (البته تا الان ان هایی که خیلی وضعشان خراب بوده مثلا حتی اسم درست وارد نکردند و یا کد ملی را 222222222222 وارد کردند را بستم اما مشکلی حل نکرده)
باتشکر از نظرات شما
ارادتمند شما
مهدی تمدن

- - - Updated - - -

مورد دیگر که خیلی شایع است : عدم استفاده از دامنه ی رایگان : دلایل زیادی برای ان داریم ولی به وجود تاکید بسیار (حتی قرار گرفتن در فرم سفارش) باز هم کاربر توجهی ندارد