نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مشکل کپی رایت با گوگل

عضو انجمن upnull50 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    280
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    60 پست

پیش فرض مشکل کپی رایت با گوگل

سلام دوستان

من یک سایت وارز دارم دائم از طرف گوگل توی وب مستر تولز پیام حذف URL به خاطر شکایت کپی رایت می گیرم.... آیا این مساله راه حلی داره؟

من یک سایت دیدم چند وقت پیش با وجودی که چند برابر سایت من مطلب کپی رایتی داشت ولی حتی یک شکایت کپی رایت هم نداشت ولی یک پیج ساخته بود و عنوان پیج هم Legal Note بود توی اون صفحه به انگلیسی مفصل توضیح داده بود هیچ کدوم از مطالب سایت روی این سرورهاش ذخیره نشده و فقط لینک ها را توی سایتش قرار داده و هیچ مسئولیت قانونی در قبال محتویات سایت قبول نمی کنه... ایا وجود همچین صفحه ای توی سایت می تونه جلوی گوگل را برای شکایت های کپی رایت بگیره؟

2. # ADS

عضو انجمن davood1156 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    67
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    53 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل کپی رایت با گوگل

نقل قول نوشته اصلی توسط upnull50 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من یک سایت وارز دارم دائم از طرف گوگل توی وب مستر تولز پیام حذف URL به خاطر شکایت کپی رایت می گیرم.... آیا این مساله راه حلی داره؟

من یک سایت دیدم چند وقت پیش با وجودی که چند برابر سایت من مطلب کپی رایتی داشت ولی حتی یک شکایت کپی رایت هم نداشت ولی یک پیج ساخته بود و عنوان پیج هم Legal Note بود توی اون صفحه به انگلیسی مفصل توضیح داده بود هیچ کدوم از مطالب سایت روی این سرورهاش ذخیره نشده و فقط لینک ها را توی سایتش قرار داده و هیچ مسئولیت قانونی در قبال محتویات سایت قبول نمی کنه... ایا وجود همچین صفحه ای توی سایت می تونه جلوی گوگل را برای شکایت های کپی رایت بگیره؟
    درود یه فرمی هست به اسم فرم ارسال گزارش کپی برداران و نقض کنندگان کپی رایت که یکی اونو پر کرده و به گوگل گزارش داده.گوگل
    وبمستر داره بهت هشدار میده تغییرات لازم رو بدید تو مطالبتون مثلا یا حذفش کنید یا تغییراتی بدید که مطلبتون متمایز بشه از مطالب مرجع یا لینک مرجع قرار بدید.

در هر صورت مطلبتون در نتایج از بین نمیره ولی افت درجه پیدا میکنه.
    الگوریتم ***ان دریایی گوگل و مبارزه با کپی | Google Pirate Update
    موفق باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)