نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: آپلودر موزیک (خارجی -در ژانر الکترونیک) 4 سال سابقه - آشنا با vps و غیره...

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

3 آپلودر موزیک (خارجی -در ژانر الکترونیک) 4 سال سابقه - آشنا با vps و غیره...

سلام من 4-5 ماهی هست که از تموم شدنه خدمتم میگذره ، تغریبا روزی 12 ساعت پشت نت هستم - با تمامی روش های اپلود آشنا هستم ، هر فول آلبومه خواننده - آرتیست - باند رو بگید میتونم اپلود کنم ( فقط خارجی ) خواستید میتونید قبلش تست کنید .
    علاقه خودم در ژانر موسیقی الکترونیک هست ، هر کی خواست پخ بده با هم صحبت کنیم.
    ویرایش توسط HyperSpace : April 30th, 2015 در ساعت 20:04

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض پاسخ : آپلودر موزیک (خارجی -در ژانر الکترونیک) 4 سال سابقه - آشنا با vps و غیره...

مرسی سبک الکترونیک بعنی ( Trance , Psychedelic , Downtempo , House , Techno , Danec , Disco , Ambiient , ...)

راک و متال خودش یه ژانر دیگس

ممنون از شما

عضو انجمن babelirani آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    341
    تشکر تشکر شده 
    1,633
    تشکر شده در
    1,101 پست

پیش فرض پاسخ : آپلودر موزیک (خارجی -در ژانر الکترونیک) 4 سال سابقه - آشنا با vps و غیره...

سلام

ببنید دوست عزیز این موضوعی که انتخاب کردید بنده واقعا ندیدم توی وبسایت های ایرانی بهش بها بدن

واسه همین اگه میخواید جایی نویسنده بشید بهتره محدوده فعالیتتون رو بیشتر کنید
    هنوزم تو شبـــــــــــــــــــهات اگـــــــــــــــــــــــ ــــه ماهــــــــــــــــــــــ ـــــو داری

مـــــــــــــــن اون ماهــــــــــــــــــــــ ــو دادم بـــــــــــــــــــــــه تــــــــــــــــــــــــ ـو

یـــــــــــــــــــــــا دگاری

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط babelirani نمایش پست ها
    سلام

ببنید دوست عزیز این موضوعی که انتخاب کردید بنده واقعا ندیدم توی وبسایت های ایرانی بهش بها بدن

واسه همین اگه میخواید جایی نویسنده بشید بهتره محدوده فعالیتتون رو بیشتر کنید

اتفاقا این موضوع رو درک میکنم ، کلا ایران همینه هیچ ایده نوعی تو کار ها نیست همه از همدیگه فقط بلدن کپی کنن هیچ چیزه خاصی تو وب سایت ها نیست ، حتی کسی نیست از خودش جروزه نشون بده فقط میگن یه سایت موزیک بزن 4 تا پست کپی بزارم توش پول درارم همین.

بنظره من این وب مسترها هستن که باید محدوده کاریشون رو بیشتر کنن ، شما الان به من یه سایت و نشون بده مثلا خیلی متفاوت باشه ، همه یا آهنگ ایرانی میزارن ، یا ته تهش که خیلی زور میزنن جاستین بیبر تو موزیکاشونه.

- - - Updated - - -

دوسته عزیز که پخ دادی بهم من نه میتونم پیغام خصوصی بفرستم نه میتونم پیغام بازدیدکننده بدم خیلی جالبه در جوابه شما :

درود بر شما ، والا راستیتش خیلی خیلی دوست دارم خودم صاحب یه سایت باشم ولی چند راه رو امتحان کردم مثله زدنه"فروم" که با توجه به دانشی که من داشتم نگرفت ، یعنی دوست دارم اگر با کسی همکاری داشته باشم ، اون خودش مدیریت هاست ، دامینو غیره ... رو داشته باشه من خودم موضوعات رو ارسال میکنم ، همین.
    @Mr-MAMAD
    ویرایش توسط HyperSpace : May 1st, 2015 در ساعت 00:24

عضو جدید Mr-MAMAD آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    92
    تشکر تشکر شده 
    147
    تشکر شده در
    108 پست

یاهو اگر دارید :‌ Mr.MAMAD24

اگر ندارید ایملیل :‌ Mr.MAMAD@live.com

در ارتباط باشید

عضو انجمن xwoman2 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    385
    تشکر تشکر شده 
    180
    تشکر شده در
    143 پست

آرشیو ترنس هم دارید؟ صرفا ترنس مد نظر هست.
    شازده کوچولو پرسید:از کجا بدانم وابسته شده ام؟!
    روباه گفت:تا وقتی هست،نمی فهمی...
    Telegram : Coala_71

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط xwoman2 نمایش پست ها
    آرشیو ترنس هم دارید؟ صرفا ترنس مد نظر هست.
    من 4 ترابایت دیتای mp3 دارم که 2 ترابایتش خالص ترنس هستش .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)