صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 289101112
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 117 , از مجموع 117

موضوع: فروش سرور مجازی ایران - ترافیک 1 به 1 - دیتاسنتر امین - شروع قیمت از 135 هزار تومان

عضو انجمن ourweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,330
    تشکر تشکر شده 
    2,891
    تشکر شده در
    2,001 پست

6 فروش سرور مجازی ایران - ترافیک 1 به 1 - دیتاسنتر امین - شروع قیمت از 135 هزار تومان

باسلام خدمت کلیه کاربران عزیز وب هاستینگ تالک
    گروه میزبانی ایران هاستینگ 24 با بیش از 12 سال سابقه در خدمات میزبانی و سرور در خدمت شما هست جهت ارائه خدمات سرور مجازی در دیتاسنتر امین
    ترافیک های ارائه شده بصورت 1 به 1 می باشد
    هزینه هر 1 ترابایت ترافیک اظافه 350 هزار تومان می باشد.
    جهت سفارش می توانید به لینک زیر را مشاهده نمایید.
    https://irhosting24.com/service/%d8%...1%d8%a7%d9%86/
    فایل پیوست 41469
    ویرایش توسط ourweb : June 20th, 2023 در ساعت 16:45
    وب سایت : www.irhosting24.com
    تلگرام : OURWEB@ - تلفن تماس : موبایل : 09999978820

2. تعداد تشکر ها ازourweb به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاسخ : فروش سرور مجازی ایران - ترافیک 1 به 1 - دیتاسنتر امین - شروع قیمت از 135 هزار تومان

نقل قول نوشته اصلی توسط ourweb نمایش پست ها
    ما هم مدارک کامل رو داریم هیچ نگران نیستیم فحش های شما در تیکت ها هست قول که دادید هم هست که زدید زیر حرف تان معلوم کسی که اعلام میکنه ۴ روز سرور من قطع ۱۸۰ گیگ ترافیک ۱ به ۱ مصرف داشته بعد میاد میگه به من تهمت می‌زنید ما کاملا مدارک رو جمع کردیم و حتما بعد از تعطیلات اقدام میکنیم
    مخصوصا بخاطر تاپیک دومی که زدید که یاد بگیرید با اعتبار مجموعه کسی دیگه بازی نکنید ما تا جایی که تونستیم همکاری کردیم اما بابت نام بردن کلاه بردار یا حرف های مثل سرطان یشه به جون عزیزت حتما پیگیری میشه و مخصوصا این نوشته هایی که هم بر علیه ما ایجاد شده شما قول دادی حتی به وکیل گفتی پول واریز کن پاک میکنم الان مسیر دیگه ای رو پیش گرفتید هیچ نگران نباشید

- - - Updated - - -

نه عزیز نه ما هاستینگ تابستون هستیم نه تازه به دوران رسیده از ۲۰۱۲ داریم کار می‌کنیم دفتر و همه چیز هم هست اینجا قشنگ معلوم ایشون با برنامه ریزی دقیق برای خراب کردن برند ما رو خراب کنه چطور یکسال سرور داشت ایرادی نبود الان همه چیز بهم ریخت قطعا پیگری قضایی میکنیم برای برند مان چون ایشون با اعتبار مجموعه ما بازی کرده و فکر میکنه میتونه امتیاز بگیره ما چندین نوبت با ایشون همکاری کردیم پولش رو هم پس دادیم الان که میگه کلاه برادر کردیم باید این رو ثابت کنه باید به فحش هایی که در تیکت داده جواب بده باید بخاطر ایجاد این مطالب و تاپیک دومی که زده پاسخ بده
    لطفا کذب نگو اگه من یک سال سرور داشتم چرا ۱۴ تیر ازم کارت ملی گرفتی ؟

و چرا مدارک منو به پلیس فتا فرستادی ؟ من کجا ۱۸۰ گیگ ترافیک مصرف کردم ؟
    ۴ روز که آفلاین بودی خودت اعتراف کردی مشتری های دیگه هم بهت گزارش کردن حتی اینجا هم نوشتن حالا من ۱۸۰ گیگ ترافیک مصرف کردم ؟‌ تو که همون روز بستی سرویس منو.
    اصلا اگه ۱۸۰ گیگ استفاده کردم چطور بعد ۴ روز بازگشت وجه من شد ۴۲۰ تومن از ۵۰۰ تومن ؟ بماند که اونم نزدی تا همین چند روز پیش.

جالبه که چهار روز آفلاین بودنتو هم داری تکذیب میکنی. خودت همینجا اعتراف کردی بهش دیگه این که اسکریپت خودت نیست هر طوری میخوای تغییرش بدی.

سر فحش و اینجور ادعا ها هم قانون هست میتونی اقدام کنی.

وکیلت اولا خودشو معرفی نکرد. نه اسمی نه فامیلی. انگار تازه از خواب بیدار شده بود اصلا وکیل بود کی بود بماند. دوما من ایران نیستم رومینگ برام میافتاد بهشم گفتم اینو توجه نکرد و تا آخر شب اسپم کال کرد منو. که از رفتار یک وکیل بعیده واقعا.

یبار دیگه هم میگم با زور که نمیشه بخوای برات تاپیک خوب بزنم و حرفای قشنگ بزنم.

طبق قانون بنا به درخواست من باید کارت ملی منو از سیستمت پاک کنی و به من اطلاع بدی. که انجام ندادی و نادیده گرفتی. من درخواست کتبی برات ارسال کردم.
    در هر صورت من به چیزی که میخواستم رسیدم (پولم) اگه عذر خواهی کردن برات این همه سنگینه نکن.
    اینقدر هم از شکایت و وکیل و ... نترسون کسیو بخاطر خواستن حقش بالای چوب دار نبردن. حالا حق اگه با تو بود که بهش میرسی دیگه ال میکنم بل میکنم نداره که.
    من فقط یه شخص هستم ولی تو یه شرکتی هستی که داری ترافیک یک به یک میفروشی حتی تبلیغ هم میکنی و توی لیست محصولاتت ابزار هایی هست که به راه اندازی وی پی ان کمک میکنه. با این حال منو به وی پی ان فروشی نسبت دادی که پولمو ندی.
    الان دیگه به هیچ کسی ترافیک یک به یک نمیدی از این به بعد ؟ خلافه دیگه به گفته خودت. بعد بجز من اگه ۵-۶ نفر هم اینجوری اذیت کنی شکایت کنن چی میشه ؟ بازم قصد خراب کردن برند دارن ؟

اگه بیکار نیستی و به قول خودت شرکت درست و درمونی باید همون اول بجای اینکه منو متهم به وی پی ان فروشی کنی یا تهدید کنی کارت ملی منو به پلیس فتا میدی پولمو میزدی.
    یه شرکت با تجربه نمیاد ننه من غریبن بازی در بیاره واای اسم منو خراب کردی وای برنامه قبلی داشتی بد تر آبروی خودشو بریزه .
    کافی بود همون روز اول پولمو میزدی به جای تهمت. بعدشم که میگی درخواست های اضافی فقط کافی بود یه متن واسم بنویسی که کارت ملیتو از سیستم حذف کردیم و بابت اتهام وی پی ان فروشی عذرخواهی میکنیم. بعدش به بیزینس ادامه میدادی.
    اینا رو میگم که بدونی شرکت درست و درمون چطوریه.

بعد من "برند" تورو با برنامه ریزی خراب کردم ؟ مدرک داری واسه این ؟
    یا اینم مثل حرفای کذبته ؟

میخواستی واسه ندادن پولم بهونه نیاری ترافیک ۱ به ۱ استفاده کردی کارت ملیتو به پلیس فتا میدیم فلان بیسان ....

بعدشم جواب تلفن نمیدادی تیکت جواب نمیدادی وقتی که جواب دادی هم گفتی ترافیک یک به یک داشتی کارت ملیتو فرستادیم پلیس فتا انگار نه انگار خودت داری ترافیک ۱ به ۱ میفروشی و گفتی وی پی ان فروشم ....
    من باید چیکار میکردم ؟ میومدم اینجا میگفتم ایران هاستینگ ۲۴ خیلی برند خوبیه ؟

چند تا بچه جمع شدین دور هم بزرگترین گواه معتبر بودنتون هم به ادعای خودت دفتر داشتنه. من اگه پافشاری نمیکردم که نه پولمو میدادی نه چیزی آقای شرکت. یه گوگل سایده نشون میده یه روز آوا سروری یه روز ایران هاستینگ ۲۴ ای یه روز طراح سایتی این شرکتو کی قراره عوض کنی معلوم نیست.
    الانم کارت ملی منو باید پاک کنی من ازت سرویس ندارم. باز سفت بازی در بیار کارمون بکشه به جاهای باریکتر. ضرب الاجل ۷۲ ساعته مکتوب در این مورد برات فرستاده بودم که گذشته
    ویرایش توسط kavehs : July 18th, 2024 در ساعت 12:13

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    73
    تشکر شده در
    60 پست

پیش فرض پاسخ : فروش سرور مجازی ایران - ترافیک 1 به 1 - دیتاسنتر امین - شروع قیمت از 135 هزار تومان

عمو جووون چندسالته که هاستینگ زدی ؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

سلام سرور مجازی برای بهبود سایت هم کاربرد داره یا نه؟ سایت پزشکی https://footscan.ir/
    لطفا اگر خدمات سئو هم دارید به ایمیل من karimi0986@yahoo.com ارسال کنید.ممنونم

عضو انجمن آگونیس آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    114
    تشکر تشکر شده 
    2,139
    تشکر شده در
    855 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehs نمایش پست ها
    لطفا کذب نگو اگه من یک سال سرور داشتم چرا ۱۴ تیر ازم کارت ملی گرفتی ؟

و چرا مدارک منو به پلیس فتا فرستادی ؟ من کجا ۱۸۰ گیگ ترافیک مصرف کردم ؟
    ۴ روز که آفلاین بودی خودت اعتراف کردی مشتری های دیگه هم بهت گزارش کردن حتی اینجا هم نوشتن حالا من ۱۸۰ گیگ ترافیک مصرف کردم ؟‌ تو که همون روز بستی سرویس منو.
    اصلا اگه ۱۸۰ گیگ استفاده کردم چطور بعد ۴ روز بازگشت وجه من شد ۴۲۰ تومن از ۵۰۰ تومن ؟ بماند که اونم نزدی تا همین چند روز پیش.

جالبه که چهار روز آفلاین بودنتو هم داری تکذیب میکنی. خودت همینجا اعتراف کردی بهش دیگه این که اسکریپت خودت نیست هر طوری میخوای تغییرش بدی.

سر فحش و اینجور ادعا ها هم قانون هست میتونی اقدام کنی.

وکیلت اولا خودشو معرفی نکرد. نه اسمی نه فامیلی. انگار تازه از خواب بیدار شده بود اصلا وکیل بود کی بود بماند. دوما من ایران نیستم رومینگ برام میافتاد بهشم گفتم اینو توجه نکرد و تا آخر شب اسپم کال کرد منو. که از رفتار یک وکیل بعیده واقعا.

یبار دیگه هم میگم با زور که نمیشه بخوای برات تاپیک خوب بزنم و حرفای قشنگ بزنم.

طبق قانون بنا به درخواست من باید کارت ملی منو از سیستمت پاک کنی و به من اطلاع بدی. که انجام ندادی و نادیده گرفتی. من درخواست کتبی برات ارسال کردم.
    در هر صورت من به چیزی که میخواستم رسیدم (پولم) اگه عذر خواهی کردن برات این همه سنگینه نکن.
    اینقدر هم از شکایت و وکیل و ... نترسون کسیو بخاطر خواستن حقش بالای چوب دار نبردن. حالا حق اگه با تو بود که بهش میرسی دیگه ال میکنم بل میکنم نداره که.
    من فقط یه شخص هستم ولی تو یه شرکتی هستی که داری ترافیک یک به یک میفروشی حتی تبلیغ هم میکنی و توی لیست محصولاتت ابزار هایی هست که به راه اندازی وی پی ان کمک میکنه. با این حال منو به وی پی ان فروشی نسبت دادی که پولمو ندی.
    الان دیگه به هیچ کسی ترافیک یک به یک نمیدی از این به بعد ؟ خلافه دیگه به گفته خودت. بعد بجز من اگه ۵-۶ نفر هم اینجوری اذیت کنی شکایت کنن چی میشه ؟ بازم قصد خراب کردن برند دارن ؟

اگه بیکار نیستی و به قول خودت شرکت درست و درمونی باید همون اول بجای اینکه منو متهم به وی پی ان فروشی کنی یا تهدید کنی کارت ملی منو به پلیس فتا میدی پولمو میزدی.
    یه شرکت با تجربه نمیاد ننه من غریبن بازی در بیاره واای اسم منو خراب کردی وای برنامه قبلی داشتی بد تر آبروی خودشو بریزه .
    کافی بود همون روز اول پولمو میزدی به جای تهمت. بعدشم که میگی درخواست های اضافی فقط کافی بود یه متن واسم بنویسی که کارت ملیتو از سیستم حذف کردیم و بابت اتهام وی پی ان فروشی عذرخواهی میکنیم. بعدش به بیزینس ادامه میدادی.
    اینا رو میگم که بدونی شرکت درست و درمون چطوریه.

بعد من "برند" تورو با برنامه ریزی خراب کردم ؟ مدرک داری واسه این ؟
    یا اینم مثل حرفای کذبته ؟

میخواستی واسه ندادن پولم بهونه نیاری ترافیک ۱ به ۱ استفاده کردی کارت ملیتو به پلیس فتا میدیم فلان بیسان ....

بعدشم جواب تلفن نمیدادی تیکت جواب نمیدادی وقتی که جواب دادی هم گفتی ترافیک یک به یک داشتی کارت ملیتو فرستادیم پلیس فتا انگار نه انگار خودت داری ترافیک ۱ به ۱ میفروشی و گفتی وی پی ان فروشم ....
    من باید چیکار میکردم ؟ میومدم اینجا میگفتم ایران هاستینگ ۲۴ خیلی برند خوبیه ؟

چند تا بچه جمع شدین دور هم بزرگترین گواه معتبر بودنتون هم به ادعای خودت دفتر داشتنه. من اگه پافشاری نمیکردم که نه پولمو میدادی نه چیزی آقای شرکت. یه گوگل سایده نشون میده یه روز آوا سروری یه روز ایران هاستینگ ۲۴ ای یه روز طراح سایتی این شرکتو کی قراره عوض کنی معلوم نیست.
    الانم کارت ملی منو باید پاک کنی من ازت سرویس ندارم. باز سفت بازی در بیار کارمون بکشه به جاهای باریکتر. ضرب الاجل ۷۲ ساعته مکتوب در این مورد برات فرستاده بودم که گذشته

دوست من ضمن اینکه شما قوانین سایتشون رو پذیرفتی و نوع مصرف شما از سرور مجازی و پهنای باند به گردن شماست باید عرض کنم بنده بیش از یک سال هست از سرویس های ایشون از هر دو آپ لینکشون استفاده میکنم ، تمامی بی کیفیتی ها و قطعی های سرویس دهنده های حتی خیلی مدعی رو ندارند، تو بدترین شرایط اختلال و قطعی که اکثر دیتاها قطع بود روتینگ سرورهای ایشون با بهترین کیفیت داشت کار میکرد،
    شما تو تایمی که مشکل داشتید اختلال رو زیر ساخت کل کشور بود این برای همه قابل درک هست فکر نمیکنم چیز غیرقابل درکی باشه
    با توجه به اینکه سابقه ی بنده داخل این انجمن کاملا واضحست و چون خودم قبلا تو این انجمن فروشنده بودم میدونم که این تاپیک ها اکثرا جنبه ی درستی نداره
    به نظرم شما باید رفتارهای لحظه ای دو طرف رو کمی بزارید روی فشار کاری که رو هر دو طرف هست؛ احتمالا ایشون تحت فشار مشتری های مثل شما امکان پاسخگوئی رو نداشتند و کلا در اکثر مواقع روال کاری هاستینگ ها در شرایط اختلال و قطعی به همین شکل هست تیکت ها و جواب تلفن ها داده نمیشه ، چون اختلال در سطح گسترده ای هست و در 99% موارد از رفع مشکل از دسترس پشتیبان خارجِ

با توجه به اینکه کیفیت و سطح دانش تیم ایشون به شدت تائید میشه و جز محدود سایت هایی هستند که یک پنل حرفه ای برای کاربر دارند پیشنهاد میکنم کمی بیشتر تامل کنید، حتی بهتون پیشنهاد میدم با یک تامل دوستانه ازشون سرویس بگیرید تا متوجه بشید واقعا کیفیت درجه یکی تحویل خواهید گرفت، معمولا افرادی که اول باهم به مشکل میخورن بعدها دوستان خوبی میشند.
    OldProfile

8. تعداد تشکر ها از آگونیس به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    73
    تشکر شده در
    60 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط آگونیس نمایش پست ها
    دوست من ضمن اینکه شما قوانین سایتشون رو پذیرفتی و نوع مصرف شما از سرور مجازی و پهنای باند به گردن شماست باید عرض کنم بنده بیش از یک سال هست از سرویس های ایشون از هر دو آپ لینکشون استفاده میکنم ، تمامی بی کیفیتی ها و قطعی های سرویس دهنده های حتی خیلی مدعی رو ندارند، تو بدترین شرایط اختلال و قطعی که اکثر دیتاها قطع بود روتینگ سرورهای ایشون با بهترین کیفیت داشت کار میکرد،
    شما تو تایمی که مشکل داشتید اختلال رو زیر ساخت کل کشور بود این برای همه قابل درک هست فکر نمیکنم چیز غیرقابل درکی باشه
    با توجه به اینکه سابقه ی بنده داخل این انجمن کاملا واضحست و چون خودم قبلا تو این انجمن فروشنده بودم میدونم که این تاپیک ها اکثرا جنبه ی درستی نداره
    به نظرم شما باید رفتارهای لحظه ای دو طرف رو کمی بزارید روی فشار کاری که رو هر دو طرف هست؛ احتمالا ایشون تحت فشار مشتری های مثل شما امکان پاسخگوئی رو نداشتند و کلا در اکثر مواقع روال کاری هاستینگ ها در شرایط اختلال و قطعی به همین شکل هست تیکت ها و جواب تلفن ها داده نمیشه ، چون اختلال در سطح گسترده ای هست و در 99% موارد از رفع مشکل از دسترس پشتیبان خارجِ

با توجه به اینکه کیفیت و سطح دانش تیم ایشون به شدت تائید میشه و جز محدود سایت هایی هستند که یک پنل حرفه ای برای کاربر دارند پیشنهاد میکنم کمی بیشتر تامل کنید، حتی بهتون پیشنهاد میدم با یک تامل دوستانه ازشون سرویس بگیرید تا متوجه بشید واقعا کیفیت درجه یکی تحویل خواهید گرفت، معمولا افرادی که اول باهم به مشکل میخورن بعدها دوستان خوبی میشند.
    پولم بهت داده طرفداری بکنی ؟
    بعدم وقتی نمیتونه جوابده نباید بفروشه مسئولیت قبول کنه.
    موقع گرفتن پول خوب تبلیغ میکنن . پول میگیرن بعدش بای میدن و ادا تنگا در میارن که شلوغن

عضو انجمن SamaN DL آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,554
    تشکر تشکر شده 
    939
    تشکر شده در
    705 پست

http://king-charge.com

کینگ شارژ | شارژ مشتقیم | پرداخت قبض | خرید کارت شارژ انلاین

عضو انجمن آگونیس آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    114
    تشکر تشکر شده 
    2,139
    تشکر شده در
    855 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1150 نمایش پست ها
    پولم بهت داده طرفداری بکنی ؟
    بعدم وقتی نمیتونه جوابده نباید بفروشه مسئولیت قبول کنه.
    موقع گرفتن پول خوب تبلیغ میکنن . پول میگیرن بعدش بای میدن و ادا تنگا در میارن که شلوغن
    تو گوز کدوم *** هستی که حالا من بخوام گردنت بگیرم اخه طفل معصوم،

مشخصا که هدف برهم زدن نظم تاپیک
    متاسفانه مدیران انجمن نظارتی ندارن وگرنه مثل سال ها پیش شما ها الان یه گزینه ی banned خوشگل کنار اسمتون بود
    OldProfile

12. تعداد تشکر ها ازآگونیس به دلیل پست مفید

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 289101112

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)